Vaša pokožka v letnom období

S nástupom leta a teplých slnečných dní sa i naša pleťmení, tak i starostlivosť o ňu by mala byť prispôsobená tomuto obdobiu.

V lete je pleť obvykle vystavená priamemu slnku a opáli sa, taktiež sa viac potí a premasťuje, teplom sa rozširujú póry a u niektorých aj žilky, prípadne sa objavujú nežiaduce pigmentácie.

Prispôsobenou a dôkladnou starostlivosťou si viete i počas leta udržať krásnu a zdravú pleť.

V lete každý trávi viac času na čerstvom vzduchu, má pestrejšiu a zdravšiu stravu s prívalom vitamínov a minerálov, veľa energie, viac pohybu a ak ste na dovolenke pri mori, morská voda i vzduch určite prospejú aj kvalite vašej pleti.

Odporúčané kroky k domácej starostlivosti:

Tipy na kozmetické ošetrenia v salóne Laurentis:

Pleť v lete potrebuje i osobitú starostlivosť v kozmetickom salóne. Pre pleť počas letného obdobia odporúčame častejšie Hĺbkové čistenie s basic ošetrením, prípadne pre veľmi mastnú pleť a pleť so sklonom k akné odporúčame absolvovať Liečivú korekčnú kúru.

Na každý typ pleti je vhodné vynikajúce intenzívne Hydradvance  – hydratačné ošetrenie, alebo pre citlivejšiu, prípadne slnkom spálenú pokožku máme v ponuke upokojujúce hydratačné ošetrenie EauThermale SPATM.  K letnej sezóne neodmysliteľne patrí i vitamínovo- okysličujúca bomba v podobe voňavého Sezónneho ošetrenia SOTHYS Paris, ktoré pleť regeneruje a obnovuje poškodené bunky pleti po slnení.

 

No a určite nezabúdajte na pravidelnú pedikúru a manikúru. Hladké nôžky do sandáliek, pekné ruky a k tomu hravé farby na nechtoch sú ozdobou každej ženy J