SECRETS DE SOTHYS PREMIUM PRESTIGE RITUAL

  Dlho očakávané tajomstvo zo sveta Sothys je konečne tu: doteraz žiadne ošetrenie pleti nebolo také efektívne! Od prvého dotyku Secrets ošetrenia je tvár neskutočne krásna a vy sa cítite hlboko zrelaxovaná. Vedecko - technický pokrok v kozmetológii spojený s výnimočnými zážitkami pre vaše zmysly, to je Secrets de Sothys.

PREČO SI VYBRAŤ SECRETS DE SOTHYS OŠETRENIE PLETI?

  V tomto exkluzívnom omladzujúcom koktejli sú namiešané úplne nové TOP účinné látky, ktoré žiadna iná kozmetika nemá. Základom sú kmeňové bunky zo Sothys ruže, originálnu trojicu dopĺňajú olej z porcelánového kvetu a extrakt z listov broskyne. Vaša pleť sa vďaka nim začne meniť pod rukami kozmetičky už od prvého dotyku so Zamatovým čistiacim krémom Secrets a to, čo sa s vašou pleťou stane po dvoch hodinách, ste ešte doteraz nezažili. Odídete doslova ako nová žena. Sprevádzať vás bude aj úžasná kvetinová vôňa celého ošetrenia, ktorá sa vinie kozmetickou kabínou ešte pred vaším príchodom, pretože v aromalampe už zohrievame horúce masážne maslo Secrets na masáž rúk, ktorú si vychutnáte počas pôsobenia biocelulóznej masky. Jedinečný zážitok počas celého ošetrenia bude naozaj stáť za to, aby ste si raz za čas dopriali Secrets de Sothys. Jeho účinok vás bude tešiť veľmi dlho po ošetrení, pretože jednotlivé produkty, ktoré zapracujeme intenzívnou masážou, majú progresívne pôsobenie - do pokožky sa uvoľňujú postupne, aby ste si vašu novú pleť mohli vychutnávať dlhý čas.

Jedno jediné ošetrenie Secrets de Sothys v sebe spája účinok 3 intenzívnych kúr: hydratačnej, protivráskovej a energizujúcej!

Toto sú originálne ingrediencie obsiahnuté v profesionálnej kúre, vyrobené na základe "Zelenej chémie", ohľaduplnej k životnému prostrediu:

-EXTRAKT Z KMEŇOVÝCH BUNIEK SOTHYS RUŽE,

ktorá bola vyšľachtená pre majiteľa Sothys Paris, p. Bernarda Masa. Ochraňuje kožné kmeňové bunky, redukuje predčasné procesy stárnutia spôsobenými mikro zápalmi, reaktivuje syntézu zložiek, ktoré sú potrebné pre mladú a krásnu pleť, regeneruje kožné bunky, zabraňuje nedostatku bunkovej energie. Pleť je vďaka Sothys ruži naplnená, spevnená, zregenerovaná, upokojená a revitalizovaná.

-VZÁCNY OLEJ Z PORCELÁNOVÉHO KVETU,

ktorý kompletizuje účinky Sothys ruže - pôsobí upokojujúco, regeneračne a zároveň ako silný antioxidant.

-SFÉRY PLNENÉ KYSELINOU HYALURÓNOVOU

rýchlo a dlhodobo vyhladzujú kontúry tváre a vypĺňajú vrásky.

-EXTRAKT Z LISTOV BROSKYNE

účinkuje na základe princípov HORMESIS: napodobňuje pozitívny mikrostres, čím AKTIVUJE VITAGÉN (gén zodpovedný za rovnováhu bunky) a posilňuje bunky proti agresiám, ktoré prídu v budúcnosti. Stáva sa tak skutočným trénerom buniek pre posilnenie obranyschopnosti pleti.

-MANIOKOVÝ EXTRAKT

vytvorí 3D sieť na povrchu pleti, čím zaistí okamžitý liftingový efekt.

A takto sa o vás postaráme:

 
 • ZAMATOVÝ ČISTIACI KRÉM "SECRETS"
 • EXFOLIAČNÁ PENA S AHA-PHA KYSELINAMI
 • relaxácia na trapézoch
 • 3 EXKLUZÍVNE MASÁŽNE TECHNIKY s modelačným sérom LIFTOPLASTIE - špecifické protivráskové ťahy, originálna masážna technika LIFTOPLASTIE a originálna SOTHYS masáž DIGI - ESTHÉTIQUE s NAPLŇUJÚCIM MASÁŽNYM BALZAMOM "SECRETS"
 • VYPÍNACIE SÉRUM "SECRETS"
 • Protistarnúca BIOCELULÓZNA MASKA "SECRETS" NA TVÁR A KRK
 • digitopresúra počas pôsobenia masky
 • MASÁŽ RÚK horúcim masážnym maslom "SECRETS"
 • ošetrenie najvzácnejším krémom LA CRÉME 128
 • finálne vyhladenie MASÁŽNYMI PORCELÁNOVÝMI LYŽIČKAMI s chladivým efektom
 • aplikácia ZAMATOVÉHO VYPĹŇAČA VRÁSOK
Cena ošetrenia: 150€, rituál s efektom 3 intenzívnych kúr v jednom ošetrení (3 intenzívne kúry by stáli 195€!) Ešte nikdy ste sa tak dobre necítili po ošetrení pleti a vyzeráte o 4,5 roka mladšie. Na Sothys sa môžete vždy spoľahnúť.

HYDRA 3HA INTENZÍVNA HYDRATAČNÁ KÚRA


Intenzívna hydratačná bomba, pokročilá hydratácia z laboratórií Sothys Paris. Hydratácia je univerzálna potreba a Nr.1 téma pre každý typ pleti v každom čase. Sothys znovuobjavuje kyselinu hyalurónovú v jej trojakej podobe v jedinom ošetrení.

Intenzívne hydratačné a zároveň omladzujúce ošetrenie s maximálnym pocitom komfortu. Zážitok počas ošetrenia, pocit absolútnej hydratácie po ošetrení.Kyselina hyalurónová nikdy nevýjde z módy, vždy bola a bude dôležitou prirodzenou súčasťou našej kože. A práve hydratácia je kľúčovou potrebou každej pleti, ktorú ovplyvňujú rôzne vonkajšie, fyziologické a patologické faktory.

Spomeňme napríklad:
  Zima, slnečné žiarenie, tvrdá voda, klimatizácia, nevhodná kozmetika, prirodzená strata lipidov z pokožky vplyvom stárnutia, stenšovanie pokožky, psoriáza, ekzém.. (posledné dva však samozrejme patria do lekárskych rúk).Hydra 3Ha Sothys Paris rieši prísun kyseliny hyalurónovej v 3 formách pre:

 • Okamžitú obnovu hydratácie
 • Reaktiváciu pamäte pokožky pre udržiavanie vody
 • Regeneráciu povrchu pleti s cieľom zabrániť strate vody z jej vnútra

Kyselina hyalurónová v nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej forme pôsobí jednak ako náplasť na pleť, zabraňuje strate vlhkosti pleti z jej povrchu, a tiež ju vypĺňa zvnútra pre naboptnaný efekt.

Boletus extrakt 1055 (výťažok z hríba) ako exkluzívna patentovaná látka Sothys dopĺňa účinné látky v Hydra3Ha línii o boostrový/posilňujúci efekt tvorby vlastnej kyseliny hyalurónovej v koži. Podporuje omladzujúci efekt ošetrenia.


Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleti - čistiace duo pleťového mlieka a vody, odličovací fluid
 • enzymatický exfoliačný gél (enzymatický komplex pre jemný chemický peelingový účinok a zrnká cukru pre mechanickú exfoliáciu)
 • reštrukturalizačné sérum (viditeľne obnovuje komfort pleti, ceramidy sa začleňujú do medzibunkového cementu pre okamžitý komfort a pružnosť pleti)
 • stimulácia meridiánov - digitopresúra a hydratačno- vyhladzujúce ťahy
 • intenzívna hydratačná gélová maska (vysokomolekulová kys. hyalurónová dodáva okamžtú hydratáciu na povrchu pleti, nízkomolekulová kys.hyalurónová zlepšuje regeneráciu a zhusťuje epidermu)
 • Digi- Esthetique masáž s masážnou maskou (patentovaný Boletus extrakt posilňuje našu prirodzene obsiahnutú kyselinu hyalurónovú, bojuje proti voľným radikálom, reaktivuje hydratačnú pamäť pleti, sójové fosfolipidy chránia pred vysušovaním)
 • naplňujúca zlupovacia maska (argánový a slnečnicový olej pre výživu a zjemnenie pleti)
 • digitopresúra počas pôsobenia masky
 • odstránenie masky teplými uteráčikmi
 • vyhladzujúce intenzívne hydratačné sérum Hydra 3Ha (ďalšia dávka kyseliny hyalurónovej a polysacharidov z baobabu pre zásobenie pleti vodou na povrchu pleti, vytvorenie ochranného filmu, pre pružnosť a vyhladenie)
 • denný ošetrujúci krém Hydra 3Ha

Pokračujte v kontinuálnej hydratácii a predĺžte si účinok ošetrenia pleti vhodnými domácimi skincare produktami z línie Hydra 3Ha.
DETOX ENERGIE™


Budujte si odolnú pleť voči environmentálnej záťaži zo znečisteného prostredia


Ako sa prejavuje nepriaznivý vplyv environmentálnej záťaže na našu pleť? Znečistenie životného prostredia odčerpáva energiu z buniek, zvyšuje sa citlivosť kože, pridáva sa dehydratácia, pleť je drsná, matná, póry upchaté, nastáva zmena kožného mikrobiómu, pleť stárne rýchlejšie.Intenzívna kúra Detox Energie posilňuje všetky typy pleti dávkou energie, pomáha jej vyrovnať sa s environmentálnym stresom, ktorý spôsobuje rýchlejšie stárnutie pleti.Základom intenzívneho pleťového ošetrenia Detox Energie je trio exkluzívnych účinných látok: organický extrakt z bazy čiernej (patent v procese FR 18 53898), sibírsky ženšen a detoxikačné peptidy. Ich úlohou je prinášať pleti rovnováhu, chrániť ju pred znečistením, detoxikovať (v zmysle posilňovať vlastné detoxikačné schopnosti pleti), zvyšovať obranyschopnosť pleti a dodávať jej energiu.


Kedy je pre mňa vhodná kúra Detox Energie?


Široké spektrum účinku tejto kúry pokrýva potreby každého typu pleti, bez potreby pozerať sa na vek, potešia sa jej aj klientky s mastnou a problematickou pokožkou (vynímajúc iba aktívne akné, ktoré najprv ošetríme korekčnou kúrou a hĺbkovým čistením). Veľmi vhodné je absolvovať kúru Detox energie ako prvé ošetrenie pred komplexnejším omladzujúcim / hydratačným programom.Takto sa o vás postaráme:

 • FÁZA 1: povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a tonikom, odlíčenie očného okolia
 • FÁZA 2: intenzívne detoxikačné čistenie pílingom s trojitým účinkom (enzymatický, chemický, mechanický), pleť môžeme počas pôsobenia peelingu zmäkčiť náparkou, ak je potrebné, urobíme lokálne hĺbkové čistenie pleti.
 • FÁZA 3: ochrana proti znečisteniu – detoxikačný ochranný závoj/hmla
 • FÁZA 4: detoxikačné rozžiarujúce sérum aplikované špecifickými energy ťahmi
 • FÁZA 5: masáž Digi – Esthétique so sviežim penovým masážnym krémom
 • FÁZA 6: MASKING – energizujúca rozžiarujúca maska s čistým vit. C , cez ktorú nanesieme gázu a ďalšiu masku: zlupovaciu s liftingovým efektom.
 • FÁZA 7: finálna ochrana pleti pomocou detox krému a ochrannej esencie.

SKVELÝ DARČEK KU KAŽDÉMU OŠETRENIU DETOX ENERGIE:

7ml Energizujúceho séra v hodnote 20€

BP3 TRICOMPLEX – ŠAFRÁN SOFORA PEPTIDY
Omladzujúca intenzívna kúra

Vedeli ste, že stárnutie je z 80tich percent spôsobené enviromentálnym zaťažením pleti a z 20tich percent samotnými biologickými faktormi? Jedinečnou odpoveďou laboratórií Sothys je inovatívne, exkluzívne a ultra efektívne omladzujúce ošetrenie pleti βP3 Tri Complex™.Vaša pleť získava cielenú stimuláciu vlastných kapacít a zdrojov na to, aby ste sa cítili aj vyzerali mladšie.Exkluzívna účinná látka BP3 Tricomplex: šafrán-sofora-peptidy


Šafrán a Sofora preukázali vo vedeckých štúdiách vynikajúce účinky v boji proti oxidatívnemu stresu (všetko, čo vplýva na pleť zvonka) , optimalizujú zachytávanie voľných radikálov, stimulujú obranné a regeneračné systémy kože. Peptidy bojujú s následkami času na našej pleti - aktivujú gény, ktoré priamo vplývajú na obmedzenie prejavov stárnutia, ako sú vrásky a ochabovanie pleti.Viditeľné výsledky už po jednom ošetrení:

 • 88% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
 • 94% spokojnosť so spevňujúcim efektom
 • 30% vyhladenie vrások
 • 35% posilnenie pevnosti pleti

Po troch ošetreniach dochádza k omladeniu pleti o - 6 rokov (priemerný údaj), kto by nechcel mať o 6 rokov sviežejšiu, napnutejšiu pleť s o 6 rokov menšími vráskami?

Po 3 ošetreniach v odstupe 1 týždeň boli namerané hodnoty:

 • 100% spokojnosť s celkovým protivráskovým efektom
 • 100% spokojnosť s celkovým spevňujúcim efektom
 • 51% vyhladenie vrások 
 • 50% posilnenie pevnosti pleti

Takto sa o vás postaráme:


Priebeh ošetrenia:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie očného okolia a pier
 • prvá exfoliácia prípravným roztokom s obsahom 3,5% kyseliny glykolovej a 0,5% kyseliny fytickej. Jemný keratolytický účinok a obnova buniek. Vhodné aj pre citlivú pleť.
 • druhá exfoliácia s obnovujúcou exfoliačnou pastou (0,2% kyselina salicylová, extrakt z púpavy, ryžový a vulkanický púder )
 • relaxácia na trapézoch, digitopresúra
 • multizónová aplikácia dvoch omladzujúcich sér, zapracovanie dynamickými masážnymi ťahmi

- protivráskové sérum s βP3 trikomplexom a morskými exopolysacharidmi, ktoré posilňujú tvorbu kyseliny hyalurónovej s cieľom vyplniť vrásky zvnútra

- liftingové sérum s βP3 trikomplexom, drahocenným olejom, ktorý reaktivuje proteíny pre zahustenie pleti a s morskými oligosacharidmi, ktoré pomáhajú stimulovať rozklad tukov

 • patentovaná masáž Digi-Esthétique s tonizujúcim masážnym balzamom (kys. hyalurónová, mikrosféry kyseliny hyalurónovej, komplex vitamínov a omega 3,6, 9, peptidy, polysacharidy. Efekt: obnova hydrolipidického filmu na povrchu pleti, naplnenie pleti zvnútra, zlepšenie metabolickej aktivity buniek, aktivizácia mechanizmov, ktoré spôsobujú vrásky a ochabovanie pleti)
 • multi-masking, 3 rôzne masky aplikované cielene na rôzne zóny tváre:

- dermo - napĺňacia maska s maniokovými cukrami, mikrosféry kyseliny hyalurónovej a polysacharidy pre vyplnenie pleti zvnútra a vypnutie pleti na povrchu

- dermo - liftingová maska s ovseným extraktom a maniokovými cukrami na okamžité vypnutie ochabnutých častí tváre

- liftingová zlupovacia maska so zmesou alginátu a hliny pre posilnenie vypínacieho efektu a zlepšenie vstrebávania krémových masiek pod ňou, aplikácia cez gázu

finalizácia ošetrenia trojitou starostlivosťou: 

 • 1. zjednocujúce omladzujúce sérum "Unifiant"
 • 2. nové omladzujúce sérum podľa individuálnych potrieb pleti
 • 3. nový omladzujúci krém podľa potreby pleti

Pokračujte aj doma v kontinuálnom omladzovaní pleti – vyberte si zo širokej ponuky omladzujúcich krémov a sér na mieru pre vás.Nechajte si svoj vek len pre seba, omladnite na počkanie s ošetrením BP3 Tricomplex šafrán sofora peptidy. Vhodné aj ako prevencia už od 30r., pri pleti s výraznejšími známkami stárnutia pokožky aj skôr.


SEZÓNNA OKYSLIČUJÚCA KÚRA
Vaša voňavá aromaterapia zo Sothys Paris


Expresná hydratácia, výživa, okysličenie a relax. Stihnete sa tak aj preniesť do hladiny alfa. Vaša sladká aromaterapia, dva krát ročne s iným ovocným potešením.Sezónna kúra pre obdobie JAR – LETO nesie tentokrát tropický mix ovocných výťažkov ANANÁS – KIWI


Slnečné obdobie si vyžaduje iný prístup k pleti, a preto SOTHYS rešpektuje fyziologické potreby pleti, aby pleť adekvátne posilnil vhodnými vitamínmi, minerálnymi látkami a okysličujúcim komplexom.

Preneste sa do ovocných sadov, vychutajte si spomalenie a dokonalú starostlivosť o pleť.

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar - leto obsahujú vodný extrakt z ananásu, ktorý dokonale rozžiaruje pleť a rastlinnú vodu z kiwi, ktorá ju hydratuje.

Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie. Koktail vitamínov (C, PP, B5) pleť regeneruje, revitalizuje a chráni pred poškodením zo slnka.Takto sa o vás postaráme:

 • Povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a tonikom
 • Peeling a maska 2v1 pre zjemnenie pleti
 • Digi-Esthétique masáž tváre voňavým masážnym krémom s karitovým maslom
 • Aplikácia zmesi masky/vhodného výživného krému a okysličujúcich kvapiek pod masku
 • Alginátová zlupovacia maska pre podporu vstrebávania produktov a podpora hydratácie
 • Sérum a krém podľa potrieb pleti

Po necelej hodine sa vaša pleť stane zrevitalizovanou a žiarivou. Vhodnou kombináciou so sezónnym ošetrením pleti je napríklad rádiofrekvencia, aquafacial alebo čistenie neproblematickej pleti.


KRYO OČNÁ KÚRA
Profesionálne očné ošetrenie s blahodárnym efektom chladu a pokročilými účinnými látkami


Expertíza pokročilého výskumu Sothys Paris prináša nové ošetrenie pre kompletné omladenie očného okolia. Jeho aktívnymi cieľmi sú:

 • Redukcia hĺbky vrások a redukcia jemných liniek
 • Redukcia opuchov a tmavých kruhov v očnom okolí
 • Okamžité vyhladenie
 • Lifting a spevnenie horného viečka
 • Rozžiarenie očného okolia, aby oči pôsobili oddýchnuto


Očné kryo ošetrenie pôsobí preventívne, je preto je vhodné už od 25r. veku. Odporúčame ho všetkým ženám, aj mužom, ktorí chcú oddialiť dermoestetické zákroky v tejto oblasti. Profesionálne ošetrenie a aj krém Sothys na očné okolie pomáhajú chrániť pleť aj pred  nežiadúcimi účinkami modrého svetla z obrazoviek. 

Kryo ošetrenie očného okolia dokonale ošetruje tiež oblasť čela.

Doprajte si ho samostatne alebo v kombinácii s Hydra 3Ha alebo so sezónnym ošetrením pleti.


Sothys pokročilý výskum prináša dve hlavné účinné látky v produktoch a ošetrení očného okolia:

ĽANOVÝ EXTRAKT na posilnenie a ochranu kožnej bariéry voči vonkajšej agresii. ULTRA REGENERAČNÝ KOMPLEX pre zjemnenie vrások, hydratáciu – naplnenie (plumping effect), má upokojujúce účinky.

Podľa sothys.com prináša ošetrenie KRYO EYE CONTOUR 100%-nú spokojnosť s vyhladzujúcim efektom, s rozjasnením a oddýchnutejším vzhľadom očného okolia už po 1 ošetrení. Po 3 ošetreniach je ďalším benefitom o 15% menej vrások.


Takto sa o vás postaráme:

 • FÁZA 1: PRÍPRAVA PLETI
  • Odličenie pleti pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie pier a očného okolia, vyrovnávajúca pleťová voda, aplikácia krému na líca a krk.
 • FÁZA 2: PÍLING
  • Gel s jemnými exfoliačnými kyselinami, drenáž exfoliačnými diskami
 • FÁZA 3: PROTI VRÁSKAM, TMAVÝM KRUHOM A OPUCHOM
  • Liftingové očné sérum, aplikácia špecifickými protivráskovými ťahmi
 • FÁZA 4: SPEVNENIE A NAPLNENIE
  • Naplňujúci masážny krém a mikromasáž očného okolia
 • FÁZA 5: VYHLADENIE A NAPLNENIE
  • Gelová maska s kryo efektom, drenážna masáž s použitím zachladených masážnych porcelánových lyžičiek
 • FÁZA 6: FINÁLNE OŠETRENIE
  • Rožiarujúci očný krém a jeho zapracovanie a vyhladenie pomocou chladného masážneho porcelánu

Na domácu starostlivosť o citlivé očné partie vám odporúčame NOVÉ produkty Sothys Paris:

 

Očný krém: 65€,

Expres náplaste/masky z biocelulózy, bal 10ks za 73€,

Roll-on proti opuchom za 45€
KOREKČNÁ ANTI AKNÉ KÚRA
Účinné zacielenie na akné, rozšírené póry, mastnú pleť.

Problematická pleť nie je len problémom teenagerov. Stretávame sa s ňou čoraz častejšie u žien, ktoré už medzi teenagerky nepatria, napriek tomu sa nedokonalostí na pleti nevedia zbaviť, či už sú to rozšírené póry, nehojace sa zápaly, premasťovanie najmä v T-zóne...

Príčiny sú rôzne a najčastejšie súvisia s nerovnováhou v organizme. V takýchto prípadoch je potrebná silná a zacielená akcia. Odpoveďou SOTHYS je liečivá korekčná kúra na problematickú pleť.Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleti pleťovým mliekom a vodou podľa typu pleti
 • emulgácia nečistôt z hĺbky pórov pomocou desquakrému pod naparovačom
 • hĺbková exfoliácia pomocou dvojfázového roztoku s kaolínom (absorbcia mazu) a s kyselinou salicylovou a glykolovou (regulácia procesu zdrsnenia a hrubnutia pokožky)
 • hĺbkové čistenie pleti Skin scrubberom alebo ručne, v prípade veľmi mastnej pleti opäť emulgujeme nečistoty desquakrémom
 • aplikácia ultra-čistiaceho séra s trojitým účinkom: regulácia procesu hrubnutia pokožky, antiseptické pôsobenie vďaka čajovníkovému oleju, a regulácia mazotoku vďaka extraktu zo sladkého drievka
 • aplikácia čistiacej chladivej masky absorbuje nadbytočný maz, upokojuje pleť, vypína pokožku vďaka obsahu výťažku z túžobníka obyčajného
 • záver ošetrenia normalizačným krémom s esenciálnymi olejmi (cypruštek, jalovec, muškát, levanduľa, brečtan, rozmarín, divý tymián, šalvia)
 • (ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy)

KAOLÍN a SLADKÉ DRIEVKO ako hlavné účinné ingrediencie sa starajú o kontrolu tvorby mazu v pleti a jeho absorbciu.

V salóne vám radi predstavíme a ponúkneme personalizovanú starostlivosť o mastnú a problematickú pleť.


GLYSALAC PRO PEEL
Chemický peeling pre obnovu pleti


Hĺbkový reštart pleti vďaka chemickému peelingu Glysalac Pro Peel od Sothys Paris. Vhodné ako samostatné ošetrenie, v jesenno-zimnom období je možné toto ošetrenie absolvovať 3-5x za sebou v týždňových intervaloch pre dramatické zlepšenie kvality pleti, zjemnenie pórov, reguláciu mazotoku, celkové zvýšenie priepustnosti pleti, čím dochádza k vyššej absorbcii účinných látok z následne používaných produktov, optimalizujeme, teda znižujeme pH na pleti, čo je podstatou ochranného kyslého plášťa pleti.Pri absolvovaní kúry odporúčame doma ošetrovať a maximálne hydratovať pleť.

Toto ošetrenie vhodné zaradiť medzi intenzívne kúry Sothys pre zmaximalizovanie ich už beztak krásneho účinku na pleť, ktorý môže byť s Glysalac Pro Peel ošetrením ešte viac vyšperkovaný, napríklad 1-2 týždne pred intenzívnou kúrou absolvovať Glysalac ošetrenie. Nie je vhodný pre citlivú a problematickú pleť s aktívnym akné, pre vážne dehydrovanú a poškodenú pleť.


GLYSALAC PRO PEEL SOTHYS PARIS


Kozmetický peeling na báze kyseliny glykolovej (20%) a kyseliny salicylovej (2%) s pH 3,6.
Kyselina glykolová sa podieľa na odstránení zrohovatelej vrstvy kožných buniek, prináša pleti jemnosť, regeneráciu, žiarivosť.

Kyselina salicylová pôsobí protizápalovo, v hĺbke pórov, čistí pleť a prináša jej zdravý vzhľad.

Znakom Cosmeceutical línie je okamžite viditeľný efekt na pleti, rýchly nástup dlhotrvajúcich účinkov, presné cielenie na špecifické potreby pleti.

POUŽITIE GLYSALAC PRO PEEL:

 • 1. Glysalac Pro Peel môže byť použitý ako súčasť inej kúry na znásobenie požadovaného efektu ošetrenia – vhodná kombinácia s Hydra3Ha alebo Sezónnou okysličujúcou kúrou.
 • 2. Ako samostatné expresné ošetrenie napríklad pred intenzívnou kúrou alebo pre zaneprázdnené dámy a pánov, ktorí chcú rýchle a účinné ošetrenie pleti napríklad počas "obednej pauzy".


Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou,
 • jemný gomážny peeling,
 • glysalac pro peel gél 5-15 min. Podľa potrieb pleti
 • prečistenie pleti do hĺbky pórov s Desquacrémom,
 • aplikácia intenzívnych regeneračných produktov z cosmeceutical línie,
 • krém dennej starostlivosti, SPF krém

ZÁKLADNÉ OŠETRENIA PLETI
Pravidelná základná starostlivosť o pleť


Naše známe "basic" ošetrenia sa starajú o udržanie zdravého vzhľadu pleti. Ošetrujeme základnými Sothys produktami podľa typu a potrieb pleti. Samozrejme ruka v ruke so salónnym ošetrením by mala fungovať vaša domáca starostlivosť o pleť, rady vám s jej nastavením pomôžeme.

Nemusíte si kupovať 20 produktov naraz, po konzultácii o vašich zvyklostiach pleťovej starostlivosti určíme priority, kde je potrebné čo najskôr zmeniť váš beauty rituál, a čo môžeme meniť a dopĺňať postupne. Nezabudnite sa pýtať!


(c)copyright: Laurentis

ZÁKLADNÉ ČISTIACE OŠETRENIE – HĹBKOVÉ ČISTENIE


Ošetrenie pre udržanie zdravého vzhľadu zmiešanej a mastnej pleti, v prípade veľmi problematickej pleti odporúčame absolvovať korekčnú anti akné kúru.

 • povrchové čistenie vhodným pleťovým mliekom a vodou
 • peeling podľa typu pleti
 • manuálne alebo prístrojové hĺbkové čistenie
 • čistiace dezinfekčné sérum
 • maska alebo kombinácia masiek
 • hydratačná ampulka alebo sérum
 • krém dennej starostlivosti

(c)copyright: Laurentis

ZÁKLADNÉ OŠETRENIE – HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI A MASÁŽ TVÁRE (KOMPLETNÉ OŠETRENIE)


Historický názov "kompletné ošetrenie" pleti obsahuje dva najčastejšie a najuniverzálnejšie kozmetické úkony v jednom ošetrení, hĺbkové čistenie a kozmetickú masáž, aby sme ho však pre vás obohatili, pridávame k nemu ultrazvukové vpravenie hydratačnej ampulky a hydratačného gélu Sothys Paris, a v cene ošetrenia môžete využiť úpravu obočia a jeho farbenie. Kompletné ošetrenie môžete absolvovať 1-2x mesačne ako bežnú starostlivosť o kondíciu a vzhľad svojej pleti, alebo ho striedať počas roka s intenzívnymi kúrami podľa toho, čo vaša pleť aktuálne vyžaduje.

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou
 • peeling podľa typu pleti
 • hĺbkové čistenie manuálne alebo prístrojovo skin scrubberom
 • dezinfekčné protizápalové sérum
 • hydratačné sérum alebo ampulka
 • UL-S hydratačný gél vpravený ultrazvukom
 • patentovaná masáž Digi-Esthétique Sothys Paris 
 • maska alebo kombinácia masiek
 • sérum
 • krém dennej starostlivosti
 • úprava obočia a jeho farbenie

(c)copyright: Laurentis

CRYSTAL FACE – prečisťujúce ošetrenie s aquafacialom


Dopyt po trendovom prečistení pleti pomocou aquafacialu stále rastie, vyskúšajte aj vy namiesto vytláčania pleti extrakciu pórov pomocou vákua a špeciálnych roztokov.

Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a tonikom
 • Aquafacial – 3 kroky (peeling, extrakcia, infúzia)
 • v prípade potreby dočistenie pleti ručne alebo skin scrubberom
 • čistiaca maska
 • sérum
 • krém


(c)copyright: Laurentis

LAURENTIS KOMPLET – upgrade klasického kompletného ošetrenia

Toto personalizované ošetrenie obsahuje všetky kroky kompletného ošetrenia, namiesto klasického ručného čistenia sa pleť prečistí pomocou aquafacialu v 3 krokoch, v prípade potreby sa dočistí manuálne alebo skin scrubberom. Skvele si oddýchnete počas masáže tváre, vaša pleť ostane krásne jemná, vyživená a vyhladená. Ošetrenie nie je vhodné pre problematickú pleť, ktorá si vyžaduje náročné ručné hĺbkové čistenie.

Takto sa o vás postaráme:

 • povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou
 • aquafacial v 3 krokoch (peeling, extrakcia, infúzia)
 • v prípade potreby manuálne dočistíme pleť
 • ampulka podľa potrieb pleti
 • UL-S hydratačný gél vpravený ultrazvukom
 • patentovaná masáž Digi-Esthétique Sothys Paris 
 • maska alebo kombinácia masiek
 • sérum
 • krém dennej starostlivosti
 • úprava obočia a jeho farbenie v prípade záujmu

Radi vám po ošetrení odporučíme vhodnú domácu skincare starostlivosť.