Koncept „true beauty“

Pred tromi rokmi, keď salón Laurentis začal svoje pôsobenie, bol zameraný výhradne na kozmetické služby.
Za krátky čas sa rozšíril o laserovú epiláciu, ktorá lavíruje na hrane kozmetických a medicinálnych zákrokov. 
Od začiatku však veríme, že skutočná, prirodzená krása – true beauty, vychádza z vnútra ženy. 
Doteraz sme sa starali o váš pôvabný zovňajšok, pomáhali sme vám riešiť prvé vrásky či problematickú pleť skvelými kozmetickými ošetreniami SOTHYS Paris,
vďaka laserovej epilácii ste získali dávku sebavedomia a odhodili do koša žiletky, veď vieme svoje, milé ženy, nám fúziky ani podpazušie a‘ la minulé storočie nesvedčia. 
Príjemným „vedľajším efektom“ ošetrení pleti je čas, ktorý je venovaný len a len vám a vašej nerušenej relaxácii, častokrát aj mikrospánkom :-), a keď ste práve nesnívali v hladine alfa, a nepreberali sme babské či odborné záležitosti okolo kozmetiky, rozprávali sme sa na každodenné témy, ktoré prináša život. 
Všetky riešime to isté, v miliónoch variácií, možno s inou prioritou a v inom čase. Po čom však ženská duša túži, ostáva nemenné. 
Šťastný a spokojný život naplnený radosťou.  A ako to medzi priateľkami chodí, poradíme si navzájom, posunieme ďalej informácie, ktoré pomohli aj nám. 
K spokojnej duši, k objaveniu toho povestného vnútorného pokoja. Pretože všetko dobré pre nás, sa rodí práve tu, vo vnútornom pokoji, v prežívaní harmónie, v prežívaní každodenných okamihov naplno.
Odteraz sa salón Laurentis postará nielen o váš prirodzený a pestovaný zovňajšok, pomôžeme vám zorientovať sa aj vo vašom vnútornom svete, vo vašej duši.
Možno už dlho stojíte pred dverami, za ktorými čakajú splnené túžby, ale nedarí sa Vám ich otvoriť. Objavte v sebe kľúč k týmto dverám, ukážeme vám, kde zostal v zabudnutí.
Objavte s nami svoju vonkajšiu a vnútornú krásu v harmónii, doprajte si wellness duše
 
S láskou, váš salón Laurentis, TRUE BEAUTY.