Laserová epilácia Bratislava
zbavte sa chĺpkov raz a navždy

Laserová epilácia v súčasnosti predstavuje najúčinnejšie trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Odstraňovanie chĺpkov sa stalo samozrejmosťou pre väčšinu z nás, je to nielen módna, ale aj estetická záležitosť.

Bežne si chĺpky holíme, vytrhávame alebo odstraňujeme voskom. Chĺpky však po niekoľkých dňoch znova narastú a my musíme tieto procedúry znova opakovať. Laserová epilácia rieši problém nadmerného ochlpenia efektívne a natrvalo.

Zákroky laserovej epilácie vykonávame medicinálnym laserom CANDELA.

Už nikdy viac zarastanie chĺpkov po holení, už nikdy viac bolestivá depilácia voskom!

Laserová epilácia je vykonávaná v salóne krásy Laurentis systémom Candela GentleLase, alexandritovým laserom s jedinečným systémom chladenia Dynamic Cooling Device, vďaka ktorému sa ošetrenie stáva bezbolestným. Získajte u nás dokonale hladké telo bez bolesti pri zákroku, bez popálenej pokožky, len s Candela GentleLase & Laurentis.

Laserová epilácia funguje na princípe tzv. selektívnej fototermolýzy –tu  dochádza k maximálnej absorpcii energie laserového lúča v kožnom farbive - melaníne, ktorý je v najvyššej koncentrácii obsiahnutý v chĺpkoch v aktívnej fáze rastu. Postupne dochádza k deštrukcii vlasových cibuliek a čiastočnej až úplnej redukcii ochlpenia.