PHIBROWS TETOVANIE OBOČIA - MICROBLADING

Chcete sa tešiť zo svojho obočia pri každom pohľade do zrkadla, aj keď vám Matka Príroda nenadelila dokonalé?

Tajomstvo spočíva vo výbere správnej metódy tetovania obočia tak, aby ste vo výsledku nezískali čierne pečiatky alebo zvláštne vlnovky.

Stalo sa už niekedy aj vám, že vaše obočie doslova zmizlo? Mali ste pocit, že vám ho niekto "vygumoval" z tváre? Alebo ste sa z času na čas pousmiali nad grotesknými fotkami obočia zvláštnych tvarov? Asi si spomeniete na to, ako vyzeralo vaše obočie, keď ste si ho v puberte prvý krát vytrhali pinzetou doma v kúpeľni...

My face when I see - Bad Eye brows... STOP - DOING - THIS

Povzdychli ste si už mnoho krát, že tomu vášmu obočiu tiež do dokonalosti niečo chýba? Tu a tam vypadnuté chĺpky, hrúbku a hustotu by to chcelo pričarovať kúzelníckou paličkou, a čo ten tvar? Viete, aký tvar obočia sa vám hodí?

A tak skúšate, kreslíte, vymeriavate, netriafate správne odtiene ceruziek a tieňov, a keď sa podarí prvý malý - veľký životný úspech - nakresliť pravé obočie, to ľavé, hmm, akoby patrilo inej žene... :-) Mávate to tiež tak? Dá sa to zmeniť!

My face when I see - Bad Eye brows... STOP - DOING - THIS Ahojte,

volám sa Nikol Žáková, som kozmetička a Phibrows Artist.

Mojím poslaním je starať sa o vašu zdravú a krásnu pleť a relax vďaka kozmetike Sothys Paris, a vďaka Phibrows tetovaniu šetrím váš čas pri líčení. Som rada, že vám svojou prácou dokážem pridať poriadnu dávku sebavedomia, radosti a spokojnosti.

Počas mojej kozmetickej praxe sa denne stretávam s klientkami, ktoré sú na tom podobne ako vy. Chcú, aby sa každé ráno cestou do práce nezdržiavali dokresľovaním obočia, aby ich tvár nepotrebovala photoshop po každom odlíčení, aby sa cítili fajn aj na pláži a pri bazéne... Chcú, aby ich tvár mala výraz, jednoducho, aby ich obočie bolo pekné, zreteľné, prirodzené, a aby mu nemuseli venovať veľa času a pozornosti.

Keďže kozmetickou úpravou obočia pinzetou a farbou vám dokážem pomôcť len na krátky čas, naše debaty často skĺzavajú na tému tetovania obočia. Na to, ako máte strach zveriť sa niekomu cudziemu do rúk pri tak rozhodujúcej zmene vizáže, rozprávame o tom, ako máte obavy z bolestivosti samotného zákroku tetovania obočia, alebo z toho, čo vám vo finále vznikne na tvári. Budete spokojné? Stojí to za to? Oplatí sa vám do toho ísť?

Verím, že v živote sa nič nedeje náhodne, a toto všetko ma inšpirovalo k životnej zmene. Čo sa udialo?

Do cesty mi prišla možnosť posunúť sa po profesionálnej stránke ďalej, a tak som dlho neváhala, a prihlásila som sa do akadémie vzdelávania japonskej metódy tetovania obočia PHIBROWS. Je to aktuálne najtrendovejší a najvyhľadávanejší spôsob tetovania obočia.

Ako hovorí autor tejto metódy, Branko Babic, obočie vyzerá hyperrealisticky. Pri zákroku citlivo vykresľujeme jednotlivé chĺpky a vytetované obočie preto vyzerá maximálne prirodzene, akoby bolo vaše vlastné.

Iba VY budete vedieť o tom, že ste hrdou nositeľkou obočia Phibrows. Pravdaže len do chvíle, kedy začnete s nadšením odporúčať toto vaše malé tajomstvo ďalej :-)

Ako proces tetovania prebieha?

Phibrows Academy bol niekoľkomesačný

Povzdychli ste si už mnoho krát, že tomu vášmu obočiu tiež do dokonalosti niečo chýba?

Možno si hovoríte, PREČO by ste si mali vybrať práve tetovanie obočia Phibrows v salóne Laurentis?

Tréningový program vo Phibrows Academy bol niekoľkomesačný, takže žiadna rýchlovka, a priznám sa, potila som krv a slzy, dala som do toho úplne všetko, obetovala som voľný čas, aby som sa kvalifikovala na Phibrows Artistku, a mohla tak splniť vaše túžby o obočí snov - o takom obočí, ktoré bude vyzerať dokonale prirodzene napriek tomu, že je šikovne vytetované.

Tetované obočie PHIBROWS má ideálny tvar namieru pre vás, tiež hrúbku a dĺžku, a to vďaka špeciálnej vymeriavacej technike Phibrows. Na vašej tvári bude žiariť ráno po zobudení, po sprche, po odlíčení, po saunovaní, po plávaní, po tréningu, po pretancovanej noci, po náročnej horskej túre, po celodenom vylihovaní na slnku... Postarajú sa o to aj kvalitné originálne a trvácne pigmenty Phibrows.

Vaše obočie bude jednoducho stále "na mieste" a bude vás dotvárať bez toho, aby ste mu obetovali váš čas a pozornosť.

Ako proces tetovania prebieha?

Túžite po premene obočia s PHIBROWS v Laurentis?

Chcete aj VY mať obočie, ktoré nemusíte prácne dokresľovať? Túžite po obočí, ktoré sa vám jednoducho "nevygumuje" z tváre?

Chcete si aj vy užívať ten pocit, keď vám známi budú skladať komplimenty, ako dobre vyzeráte, a kamošky budú pýtať kontakty na salón, odkiaľ máte také skvelé obočie?

Ak vám vaše obočie robí starosti a trápite sa s jeho dokresľovaním či úpravou, ste tu správne, aby ste sa dozvedeli viac o technike tetovania obočia Phibrows.

Možno si hovoríte, PREČO by ste si mali vybrať práve tetovanie obočia Phibrows v salóne Laurentis? My poznáme odpoveď:

Phibrows tetovaniu šetrím váš čas pri líčení.

Pre koho však tetovanie obočia Phibrows NIE JE URČENÉ? Prečítajte si nasledovný zoznam, a ak trpíte niektorým z uvedených kontraindikácií, rozhodnutie o tetovaní obočia nechajte na inokedy, alebo sa poraďte s ošetrujúcim lekárom, prípadne sa ho úplne vzdajte.

Obočie tvorí veľký podiel z celkového dojmu tváre, robí ju symetrickou, zaujímavou, púta pozornosť na vaše oči, dodáva vám výraz, podčiarkuje emócie. Preto si dajte záležať na výbere permanentného makeupu - tetovania, a nikdy nepodceňujte jeho silu. Môže pre vás urobiť malé veľké zázraky. A dajte si tiež pozor na podozrivo lacné ponuky tetovania obočia na internete.

Túžite po premene obočia s PHIBROWS v Laurentis? Chceli by ste aj vy byť hrdou nositeľkou dokonalého obočia?

Za koľko € môžete TERAZ získať tetovanie obočia metódou Phibrows v salóne Laurentis?

Ak ste si všetko dobre prečítali, tak viete, aké výhody vám vytetované obočia prinesie. Aká teda bude vaša investícia do prirodzene krásneho tetovaného obočia Phibrows?

Viete, aký tvar obočia sa vám hodí?

Za cenu 200€ dostanete:

ÁNO, CHCEM MAŤ NOVÉ
OBOČIE S PHIBROWS >>>

Chcete vedieť, čo o tetovaní obočia Phibrows hovoria naše klientky?

"Na začiatku som sa bála už len slova tetovanie... Samotný zákrok sa dá v pohode vydržať, a na konci som bola veľmi spokojná. Miesta, kde chýbali chĺpky, boli perfektne doplnené. Obočie vyzerá úplne prirodzene a určite ho odporúčam každej dáme, ktorá o ňom sníva. Teším sa, že mi ostane viac času na ranné chystanie sa do práce."
Andrea A., Bratislava

"Ďakujem vám z celého srdca, konečne môžem vyhodiť ceruzku na obočie a nemusím sa s tým trápiť každé ráno!"
Andrea M., Bratislava

"Uľahčili ste mi život, obočie vyzerá neskutočne prirodzene!"
Katka, Bratislava

"Poviem úprimne, bála som sa, ako to bude vyzerať, ale som šťastná, že som sa nakoniec odhodlala a nechala si vytetovať obočie, je to krásne!"
Soňa, Bratislava

"Dlhé roky som si musela obočie dokresľovať, ale nevyzeralo to dobre, teraz mám obočie krásne a prirodzené..."
Petra, Bratislava

Teraz už viete, že Phibrows má ozaj veľkú silu pre pozitívnu zmenu vášho vzhľadu. Vidíte plusy v tomto riešení pre vás? Alebo je ešte niečo, čo vám nie je jasné? Napíšte nám na laurentis@laurentis.sk alebo zavolajte na 0915 400 400, radi sa s vami porozprávame, vysvetlíme...

Samozrejme, kontaktujte nás tiež, ak ste sa už rozhodli, že vášmu starému obočiu odzvonilo a dozrel čas na váš nový sebavedomý vzhľad s novým obočím "Phibrows microblading".

Zašleme vám email s úvodnými inštrukciami a krátkym dotazníkom. Po vyhodnotení dotazníka vás kontaktujeme s potvrdením, či ste vhodnou adeptkou na Phibrows a pozveme vás na zákrok. Nič neriskujete, zaslanie úvodného emailu s dotazníkom je nezáväzné.

MÁM ZÁUJEM O OBOČIE PHIBROWS, POŠLITE MI EMAIL S INŠTRUKCIAMI A DOTAZNÍKOM >>>

 

 

Cenník tetovania obočia v salóne Laurentis Bratislava:

PHIBROWS MICROBLADING: 200€
(konzultácia, tetovanie, anestetikum, ošetrujúci krém na doma, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)

Cena je vrátane DPH, platí od 1. februára 2018

Stalo sa už niekedy aj vám, že vaše obočie doslova zmizlo?

Tréningový program vo Phibrows Academy bol niekoľkomesačný.