Cenník tetovania obočia v salóne Laurentis Bratislava:

PHIBROWS MICROBLADING: 200€

Microblading je metóda vláskovej techniky tetovania obočia Phibrows (konzultácia, tetovanie, anestetikum, ošetrujúci krém na doma, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)

Laurentis microblading.

 

PHIBROWS MICROBLADING + PHISHADING: 250€

PhiShading je špeciálna manuálna technika tieňovania obočia, ktorá poskytuje klientke ešte prirodzenejšie a realistickejšie vyzerajúce obočie v kombinacii s microbladingom.

Táto metóda nezahŕňa prácu so strojom, ale manuálnu, s použitím špeciálneho nástroja určeného na tento účel, kde sa pigment manuálne vkladá medzi chĺpky. Vizuálne pomáha vytvoriť prirodzený vzhľad chĺpkov a opticky poskytne obočiu 3D efekt a rozmer prirodzenej hrúbky obočia.

(konzultácia, tetovanie, anestetikum, ošetrujúci krém na doma, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)

Phibrows microblading + Phishading.

 

PHIBROWS PHISHADING: 300€

PhiShading je špeciálna manuálna technika tieňovania obočia. Táto metóda nezahŕňa prácu so strojom, ale manuálnu, s použitím špeciálneho nástroja určeného na tento účel, kde sa pigment manuálne vkladá medzi chĺpky. Táto metóda je tiež určená pre osoby, ktoré stratili vlasy a obočie kvôli chorobe, ako aj tým, ktorí si zničili prirodzené obočie nadmernym vytrhávaním chĺpkov.

(konzultácia, tetovanie, anestetikum, ošetrujúci krém na doma, 1. dorábka - pretetovanie po 4 týždňoch gratis)

 

Cena je vrátane DPH, platí od 1. marca 2019

cennik-tetovania-obocia