Predlžovanie mihalníc v salóne Laurentis Bratislava

Zverte sa do rúk profesionálky v predlžovaní mihalníc, ktorá presne vie, ako vyčarovať krásny pohľad, a zároveň udržať zdravie vašich mihalníc.

Foto: Andrea Véghová LASH DIZAJNÉRKA ANDREA VÉGHOVÁ

Predlžovanie mihalníc je mojou prácou a vášňou už 5 rokov. Počas mojej kariéry bol mojím hlavným pôsobiskom Londýn, aktuálne už aj Bratislava.

Aká bola moja cesta? Ešte pred 6 rokmi by som si ani nepomyslela, že sa dostanem do beauty sféry s uplatnením v oblasti predlžovania mihalníc. Mihalnice si sama sebe dávam aplikovať už 7 rokov a zvedavosť ma zlákala, aby som si urobila prvý kurz predlžovania mihalníc, ktorý celú moju cestu lash dizajnérky rozbehol.
Úprimne, mám za sebou veľa náročných skúseností, avšak s ďalšími školeniami a s narastajúcou praxou, som sa začala do práce s predlžovaním mihalníc naozaj zamilovávať. Ten pocit, keď viem vyčarovať úsmev na tvári spokojnej klientky, stojí za to a napĺňa ma radosťou z práce.

Moja práca je zároveň mojou najväčšou vášňou a záľubou, a to sa odzrkadľuje aj na mojich úspechoch, na ktoré som hrdá. Viem, koľko je za tým driny a práce na sebe.
Samozrejmosťou pre mňa je kontinuálne vzdelávanie sa na odborných školeniach a konferenciách, ktorých mám za sebou desiatky, aby som mojim klientkam mohla prinášat vždy tie najnovšie trendy v predlžovaní mihalníc.

Mojou najväčšou snahou je ukázať Vám, milé dámy, že predlžovanie mihalníc je bezpečné a aj zdravé pre vaše mihalničky, pokiaľ sú aplikované profesionálne.

Mám za sebou 3 úspešné súťaže v predlžovaní rias, a tieto úspechy ma poháňajú dopredu s novou a novou energiou.

Získala som nasledovné ocenenia:

Možnosti predlžovania mihalníc sú skutočne široké: techniky od klasických individuálnych 1D mihalníc, ktoré sú skvelou voľba pre čo najprirodzenejší vzhľad a hlavne pre klientky, ktoré majú dostatočne husté a pevné svoje vlastné mihalničky, cez 2D objemové volume predlžovanie mihalníc, vhodné pre dámy na udržanie stále prirodzených, ale o niečo hustejších mihalníc, až po krásne husté 3-4 D a 5-6 D mihalnice, ktoré sú ideálne pre klientky, ktoré rady vyniknú v dave alebo majú veľmi málo vlastných prirodzených mihalníc. Vďaka tejto technike dokážeme mihalnice a váš pohľad naozaj zvýrazniť.

Good lashes, good mood, good day.

Výberom správneho druhu mihalníc, ich dĺžky a hrúbky, správnym množstvom použitého lepidla a techniky, vaše mihalnice ostanú zdravé a krásne.
Správna aplikácia je bezbolestná, mihalnice sú na dotyk jemné a v podstate ani necítite, že ich máte.

Aké typy predlžovania mihalníc nájdete v salóne Laurentis?

Na začiatok treba podotknúť, že každý jeden druh mihalníc vyzerá inak na jednej a inak na druhej klientke. Všetci máme iný tvar očí a tváre, čiže množstvo, tvar a vytočenie mihalníc - tzv. sety, vyberáme individuálne pre každú klientku.

Ponúkame 5 druhov predlžovania a zahusťovania mihalníc,, a pri každom druhu je možnosť si vybrať štýl podľa Kim Kardashian: Kim K "whispy look", čo je špeciálny štýl mihalníc, pri ktorom sa dlhšie mihalnice striedajú s kratšími po celej dĺžke oka, čím sa vytvára efekt strapatejšieho konečného výsledku

Typ setu predlžovania mihalníc 1D Klasické individuálne mihalnice

Hrúbka aplikovaných mihalníc je 0.12 - 0.15 mm , záleži od hrúbky a pevnosti Vašich mihalníc.

1D KLASICKÉ MIHALNICE
Nový set (1h 30min): 60€
Doplnenie
2 týždne (45min) 30€
3 - 3,5 týždňa 35€

1D Klasické individuálne mihalnice.

 

Typ setu predlžovania mihalníc: 2D Volume objemové mihalnice

2D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (1h 45min): 70€
Doplnenie
2 týždne
35€
3 týždne 40€
4 týždne 45€

2D Volume objemové mihalnice.

 

Typ setu predlžovania mihalníc: 3-4 D Volume objemové mihalnice

3-4D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (2h): 80€
Doplnenie
2 týždne 40€
3 týždne 45€
4 týždne 50€

3-4 D Volume objemové mihalnice.

 

Typ setu predlžovania mihalníc: 5-6 D Volume objemové mihalnice

5-6D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (2h - 2h 15min): 90€
Doplnenie
2 týždne (1h 15-20min) 45€
3 týždne 50€
4 týždne 55€

5-6 D Volume objemové mihalnice.

 

Typ setu predlžovania mihalníc: Hybrid mihalnice

HYBRID MIHALNICE
Nový set (1h 45min): 70€
Doplnenie
2 týždne
35€
3 týždne 40€
4 týždne 45€

Hybrid mihalnice.

Čo vás čaká počas aplikácie mihalníc?

!DÔLEŽITÉ! - Starostlivosť o predĺžené mihalnice

Aby ste z vašich nových mihalníc vyťažili čo najviac, odporúčam dodržiavať nasledovnú starostlivosť:

 

Cenník predlžovania mihalníc v salóne Laurentis Bratislava

1D KLASICKÉ MIHALNICE
Nový set (1h 30min): 60€
Doplnenie
2 týždne (45min) 30€
3 - 3,5 týždňa 35€
 
2D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (1h 45min): 70€
Doplnenie
2 týždne
35€
3 týždne 40€
4 týždne
45€
 
HYBRID MIHALNICE
Nový set (1h 45min): 70€
Doplnenie
2 týždne
35€
3 týždne 40€
4 týždne 45€
 
3-4D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (2h): 80€
Doplnenie
2 týždne 40€
3 týždne 45€
4 týždne 50€
 
5-6D VOLUME OBJEMOVÉ
Nový set (2h - 2h 15min): 90€
Doplnenie
2 týždne (1h 15-20min) 45€
3 týždne 50€
4 týždne 55€

Trvácnosť a doplnenie mihalníc

Vaše nové mihalnice majú pri správnej starostlivosti trvácnosť cca. 1,5 mesiaca, je však potrebné počítať s doplnením, pretože každý deň nám vypadne 1-3 ks našich prirodzených mihalníc, a s nimi samozrejme aj umelé mihalnice.

Mihalnice sa dopĺňajú po 2 až 4 týždňoch. 2 týždne odporúčame náročnejším klientkám, ktoré majú rady stále dokonalo plné mihalnice alebo klientkám s riedkymi vlastnými mihalnicami, ktoré doplnenie potrebujú častejšie.
Na doplnenie treba prísť s čistými mihalnicami, umytými so špeciálnym šampónikom na mihalnice, bez očného makeupu, doplnenie robíme v prípade, že klientke ostalo aspoň 40% z aplikovaných mihalníc.
Ak ich je menej, bude potrebné nahodiť nový set. Druhou možnosťou je doplnenie väčšieho počtu mihalníc, v tom prípade je potrebné kontaktovať lash stylistku a dohodnúť si čas navyše k termínu doplnenia, kde sa potom účtuje aj príplatok za dopĺňanie navyše.

Doplnenie je možné maximálne do 4 týždňov, aby sa zabezpečil dosiahnutý efekt - plné a husté mihalnice, tak, ako to máte rady. Po tomto čase už riešime odstránenie zostatkových mihalníc a aplikáciu nového setu.

 

KONTAKT A OBJEDNÁVKY:

Lash Stylistka
ANDREA VEGHOVÁ

Tel.č. 0903 888 436
Ak vám nezdvíham, pošlite, prosím, sms, ďakujem!

Email: anveg132@gmail.com
IG: @londonbeautyandrea
FB: London Beauty Andrea