Pedikúra v salóne Laurentis Bratislava

Tajomstvom ľahkého kroku bez nepríjemnej stvrdnutej kože na nohách je pravidelná pedikérska starostlivosť - vaša pozornosť vaším nohám.

Krásne vydepilované čisté nohy pripravené na pedikúru. (ilustrácia).

Popraskaná suchá koža, stvrdnutie kože, otlaky, kurie oká, zarastajúce nechty - čo z toho vidíte a cítite, keď sa dotknete vašich chodidiel?

Spomeniete si, kedy naposledy vaše nohy zažili profesionálnu pedikérsku starostlivosť? Že je to už minimálne "sto rokov?" Prišiel čas na zmenu!

Salón Laurentis rozširuje svoje portfólio o všestranné pedikérske služby, pedikérka Lívia sa postará o pohodu vašich nôh nielen pomocou klasickej pedikúry, využiť môžete aj medicinálne - prístrojové ošetrenie, wellness pedikúru s peelingom, hydratačným zábalom, alebo relfexno -relaxačnú masáž chodiel.

Pravidelnou návštevou vašej pedikérky zabránite vzniku hyperkeratóz či ochorení nechtovej platničky. Navyše si užijete príjemný relax a milovníčky farieb si môžu dopriať klasické lakovanie alebo trvácny gel lak. O vaše nohy bude postarané pedikérskou kozmetikou nemeckej značky GEHWOL.

Kozmetička operuje žene nohy pedikúrou. (ilustrácia).

OBJEDNÁVKY:
Lívia Horváthová
0905 930 000
pedik.livia@gmail.com

Cenník pedikúry

MEDICINÁLNA – PRÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA ... 30€

(dezinfekcia, diagnostika, skrátenie nechtov, úprava nechtov a okolia prístrojom, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)

KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA ... 30€

(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)

WELLNESS PEDIKÚRA ... 37€

(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, peeling nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky, zahladenie pokožky, zábal alebo maska na posilnenie, hydratáciu a osvieženie nôh)

REFLEXNO-RELAXAČNÁ MASÁŽ CHODIDIEL ... 20€

(samostatná procedúra bez pedikúry, možnosť pridať k pedikúre za výhodnejšiu cenu, zahŕňa dezinfekciu chodidiel, masáž, krém, uvoľní napätie v nohách, prekrví pokožku a zároveň zrelaxuje aj vašu myseľ)

Krásne a čisté nohy upravené a nalakované po pedikúre. (ilustrácia).

Depilácie voskom: