PB SERUM - novinka! Sila enzýmovej terapie pre vašu krásnu pleť

Predstavte si, keby vaša kozmetická starostlivosť v salóne bola vďaka jednej jedinej ampulke znásobená a dokonca SMART.
Predstavujeme enzýmovú terapiu pre vašu krásnu pleť.

PB sérum. Žena drží dve fľaštičky séra enzýmová terapia.

Ako kozmetické nadšenkyne sme sa inšpirované školeniami kozmetického kongresu vážne zamysleli nad tým, akú lahôdku vám ponúknuť, aby spĺňala viaceré nároky:

je horúcou novinkou na poli kozmetológie, je inovatívna, moderná, účinná, s pevnými základmi vo vedeckom výskume, a ktorú vám vieme skombinovať v rámci ošetrení pleti.

My vieme, že radi skúšate novinky a doprajete svojej pokožke nové zážitky, tak sme "navarili", je to tu práve pre vás čerstvo nachystané, vychutnajte:

PBSerum cosmeceuticals (logo).

PB sérum. Žena ukazuje dva balíčky fľaštičkiek séra sytém SMART.

PB SÉRUM - systém SMART peelingu a séra na presné zacielenie potrieb pokožky. Potrebuje vaša starostlivosť o pleť dupnúť na plyn pri hydratácii? Pri boji s vráskami a pevnosťou pleti? Jedna ampulka PB SÉRA počas ošetrenia pleti sa o to postará.

PB sérum. Fľaštičky séra, enzým keratináza KerA PB333 (1%).

Ako to funguje a v čom spočíva technológia inteligentného SMART peelingu?

Základom každej ampulky PB séra je enzým keratináza KerA PB333 (1%), ktorý pôsobí na degradáciu nefunkčných štruktúr kolagénových vlákien, pričom pôsobí len tam, kde sa tieto poškodené štruktúry nachádzajú, len tam, kde to pleť potrebuje. Preto je PB Sérum vhodné pre každý typ pleti bez nežiadúcich účinkov. Keratináza "otvára pokožku", zvyšuje jej priepustnosť, a až štvornásobne zlepšuje prienik ďalších účinných látok do pleti.

PB sérum - Verte v seba!

PBSerum - BELIEVE IN YOURSELF!

PB SÉRUM obsahuje LEN TELU VLASTNÉ účinné látky a podporuje prirodzené procesy v pleti, preto je bez kontraindikácií a je maximálne bezpečným prípravkom na aplikáciu!

PB SÉRUM - farmaceutický výrobok v kozmetológii, originálna ENZÝMOVÁ TERAPIA pleti s vysoko účinnými prírodnými zložkami, ktorá reguluje proces metabolizmu kože.

PB sérum. Fľaštičky séra, pôsobí na degradáciu nefunkčných štruktúr kolagénových vlákien.

Zvýšte efektivitu kozmetickej starostlivosti v salóne na maximum. PB sérum aplikujeme v rámci iného ošetrenia pleti, po konzultácii s kozmetičkou vám bude odporučený vhodný produkt z PB séra.

PB SÉRUM Hyaluronic

Sérum s obsahom keratinázy a kyseliny hyalurónovej sa zameriava sa na redukciu vrások a hlbokú hydratáciu.
Viditeľne redukuje vrásky, udržiava pleť hydratovanú, zlepšuje súdržnosť buniek a pôsobí ako prevencia proti nadmernej strate vody z pokožky (TEWL).

PB sérum. Fľaštička séra.

PB SÉRUM Extreme firmness

S obsahom keratinázy, kys.hyalurónovej, vitamínu C, kolagenázy a DMAE.

DMAE je silný stimulant kože s liftingovým efektom, zadržiava vodu v pleti, pôsobí ako silný antioxidant (protizápalový efekt), upravuje imunitu pokožky.

Spektrum účinkov PB séra Extreme firmness je naozaj široké: hĺbkovo hydratuje a obnovuje pokožku, viditeľne znižuje hĺbku vrások, pôsobí priaznivo na elasticitu a tonus pleti.

PB sérum. Aplikácia séra.

Prečo sme si PB SÉRUM zamilovali a budete si ho chcieť užívať aj vy?

PB sérum. Aplikácia séra.

Cenník aplikácie:

 
1x ampulka PB SÉRUM k ošetreniu pleti   25€
1x samostatná aplikácia PB SÉRUM (odlíčenie pokožky, 1 ampulka PB séra zapracovaná masážou a ultrazvukom, maska, sérum, krém)   40€