Salónne kúry Sothys
to najlepšie pre Vašu pleť

 

Detox energie™

Budujte si odolnú pleť voči environmentálnej záťaži zo znečisteného prostredia

Ako sa prejavuje nepriaznivý vplyv environmentálnej záťaže na našu pleť?

Znečistenie životného prostredia odčerpáva energiu z buniek, zvyšuje sa citlivosť kože, pridáva sa dehydratácia, pleť je drsná, matná, póry upchaté, nastáva zmena kožného mikrobiómu, pleť stárne rýchlejšie.

(ilustrácia)

Základom intenzívneho pleťového ošetrenia Detox Energie je trio exkluzívnych účinných látok: organický extrakt z bazy čiernej (patent v procese FR 18 53898), sibírsky ženšen a detoxikačné peptidy. Ich úlohou je prinášať pleti rovnováhu, chrániť ju pred znečistením, detoxikovať (v zmysle posilňovať vlastné detoxikačné schopnosti pleti), zvyšovať obranyschopnosť pleti a dodávať jej energiu.

(ilustrácia)

Kedy je pre mňa vhodná kúra Detox Energie?

Široké spektrum účinku tejto kúry pokrýva potreby každého typu pleti, bez potreby pozerať sa na vek, potešia sa jej aj klientky s mastnou a problematickou pokožkou (vynímajúc iba aktívne akné, ktoré najprv ošetríme korekčnou kúrou a hĺbkovým čistením). Veľmi vhodné je absolvovať kúru Detox energie ako prvé ošetrenie pred komplexnejším omladzujúcim / hydratačným programom.

Postup ošetrenia DETOX ENERGIE:

Sothys energizujúce sérum

Darček pri každom detox energie ošetrení:

tuba 7ml Energizujúceho séra v hodnote 20€ na domáce ošetrenie pleti a predĺženie efektu kúry. Aplikujte ráno a večer pod krém.

 

βP3 Tri Complex™ ŠAFRÁN SOFORA PEPTIDY - intenzívna omladzujúca kúra

Cielená stimulácia vlastných zdrojov pleti pre jej viditeľné omladenie

βP3 (ilustrácia)

Vedeli ste, že stárnutie je z 80tich percent spôsobené enviromentálnym zaťažením pleti a z 20tich percent samotnými biologickými faktormi? Jedinečnou odpoveďou laboratórií Sothys je inovatívne, exkluzívne a ultra efektívne omladzujúce ošetrenie pleti βP3 Tri Complex™. Prečítajte si viac o patentovanom komplexe βP3 v našom blogovom článku.

4 kľúče k vašej viditeľne omladenej pleti:

  1. diagnostika vašej pleti školenou Sothys terapeutkou
  2. dodržiavanie protokolu ošetrenia s presnými aplikačnými postupmi a patentovanej masáže Digi-Esthétique
  3. exkluzívne salónne produkty, ktoré sú výsledkom pokročilého výskumu Sothys
  4. dlho pretrvávajúci účinok ošetrenia vďaka omladzujúcim séram a krémom, ktoré sú domácim osobným trénerom vašej pleti a pokračujú v stimulácii omladzujúcich procesov

-protivráskové sérum s βP3 trikomplexom a morskými exopolysacharidmi, ktoré posilňujú tvorbu kyseliny hyalurónovej s cieľom vyplniť vrásky zvnútra

-liftingové sérum s βP3 trikomplexom, drahocenným olejom, ktorý reaktivuje proteíny pre zahustenie pleti a s morskými oligosacharidmi, ktoré pomáhajú stimulovať rozklad tukov

- dermo - napĺňacia maska s maniokovými cukrami, mikrosféry kyseliny hyalurónovej a polysacharidy pre vyplnenie pleti zvnútra a vypnutie pleti na povrchu

- dermo - liftingová maska s ovseným extraktom a maniokovými cukrami na okamžité vypnutie ochabnutých častí tváre

- liftingová zlupovacia maska so zmesou alginátu a hliny pre posilnenie vypínacieho efektu a zlepšenie vstrebávania krémových masiek pod ňou, aplikácia cez gázu

  1. zjednocujúce omladzujúce sérum "Unifiant"
  2. nové omladzujúce sérum podľa individuálnych potrieb pleti
  3. nový omladzujúci krém podľa potreby pleti
 

HYDRA 3Ha Hyaluronic Acid™
Svetová patentovaná novinka pre intenzívnu hydratáciu z pokročilého výskumu Sothys

HYDRA 3Ha Hyaluronic Acid™ (ilustrácia)

Hydratácia je univerzálna potreba a Nr.1 téma pre každý typ pleti v každom čase. Sothys znovuobjavuje kyselinu hyalurónovú v jej trojakej podobe v jedinom ošetrení.

Intenzívne hydratačné a zároveň omladzujúce ošetrenie s maximálnym pocitom komfortu. Zážitok počas ošetrenia, pocit absolútnej hydratácie po ošetrení.

Až + 71% hydratácie po jednom ošetrení.

100%-ná spokojnosť s omladením pleti.

Prečítajte si viac v našom blogovom článku o Hydra 3Ha!.

 

Obnovujúci peeling - Resurfacing peeling
Inšpirované dermatológiou a skúsenosťami terapeutiek pre absolútnu obnovu pleti.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Salónne kúry Sothys

Profesionálne ošetrenie pleti na báze čistej 20%-nej kyseliny glykolovej a kys.salicylovej. Stimulácia prirodzenej obnovy buniek, regulácia keratínu a spevnenie buniek.

Kombinácia účinných látok počas ošetrenia pleť dokonale detoxikuje, obnoví bunky v pleti, navodí v nej rovnováhu a okysličí ju:

Extrémne vhodné pre zmiešanú, mastnú, problematickú a drsnú suchú pleť.

Za pár dní celkom nová kvalita pleti, jedinečné intenzívne kozmetické ošetrenie.

Recept na mladosť- nové! Kryo ošetrenie očného okolia Sothys Paris

Expertíza pokročilého výskumu Sothys Paris prináša nové ošetrenie pre kompletné omladenie očného okolia. Jeho aktívnymi cieľmi sú:

Očné kryo ošetrenie pôsobí preventívne, je preto je vhodné už od 25r. veku. Odporúčame ho všetkým ženám, aj mužom, ktorí chcú oddialiť dermoestetické zákroky v tejto oblasti. Profesionálne ošetrenie a aj krém Sothys na očné okolie pomáhajú chrániť pleť aj pred nežiadúcimi účinkami modrého svetla z obrazoviek.
Kryo ošetrenie očného okolia dokonale ošetruje tiež oblasť čela. Doprajte si ho samostatne alebo v kombinácii s Hydra 3Ha alebo so sezónnym ošetrením pleti.

FÁZA 1: PRÍPRAVA PLETI

FÁZA 2: PÍLING

FÁZA 3: PROTI VRÁSKAM, TMAVÝM KRUHOM A OPUCHOM

FÁZA 4: SPEVNENIE A NAPLNENIE

FÁZA 5: VYHLADENIE A NAPLNENIE

FÁZA 6: FINÁLNE OŠETRENIE

Na domácu starostlivosť o citlivé očné partie vám odporúčame NOVÉ produkty Sothys Paris:
Očný krém: 65€, Expres náplaste/masky z biocelulózy, bal 10ks za 73€, Roll-on proti opuchom za 45€

"Sothys Destressing Homme"
Protistresové detoxikačné ošetrenie

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Salónne kúry Sothys

Mužská pleť sa od ženskej výrazne odlišuje, preto potrebuje odlišnú starostlivosť. Detoxikačná kúra Sothys plne rešpektuje pleť muža a jeho požiadavky na proces ošetrenia. Intenzívne a predsa relaxačné ošetrenia od Sothys "Homme" dokonale vyčistí, zjemní a oživí pokožku, pričom si klient oddýchne pomocou patentovanej relaxačnej masáže Digi-Esthétique. Táto masáž spája prvky orientálnej masáže Shiatsu a západné techniky – odvodenie, modelovanie, relaxáciu. Výsledkom je dokonalá relaxácia tela a mysle.

 

Liečivá kúra na problematickú pleť
Účinné zacielenie na akné, rozšírené póry, zápaly,
nehojace sa nedokonalosti pleti...

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Salónne kúry Sothys

Problematická pleť nie je len problémom teenagerov. Stretávame sa s ňou čoraz častejšie u žien, ktoré už medzi teenagerky nepatria, napriek tomu sa nedokonalostí na pleti nevedia zbaviť, či už sú to rozšírené póry, nehojace sa zápaly, premasťovanie najmä v T-zóne... Príčiny sú rôzne a najčastejšie súvisia s nerovnováhou v organizme. V takýchto prípadoch je potrebná silná a zacielená akcia. Odpoveďou SOTHYS je liečivá korekčná kúra na problematickú pleť.