PREMIUM PRESTIGE kozmetické ošetrenie pleti:

EXCELLENCE RITUAL  SECRETS DE SOTHYS

Dlho očakávané tajomstvo zo sveta Sothys je konečne tu: doteraz žiadne ošetrenie pleti nebolo také efektívne! Od prvého dotyku Secrets ošetrenia je tvár neskutočne krásna a vy sa cítite hlboko zrelaxovaná. Vedecko - technický pokrok v kozmetológii spojený s výnimočnými zážitkami pre vaše zmysly, to je Secrets de Sothys.

PREČO SI VYBRAŤ SECRETS DE SOTHYS OŠETRENIE PLETI?

V intenzívnom protistárnucom ošetrení pleti [C] Collagéne - Hyaluronique, ktoré máme v ponuke už niekoľko rokov, sú obsiahnuté tradičné anti-age ingrediencie ako KOLAGÉN - ELASTÍN - KYSELINA HYALURÓNOVÁ. Technológia a veda sú však v novom ošetrení SECRETS de SOTHYS o niekoľko levelov vyššie. V tomto tajomnom protistárnucom koktejli sú namiešané úplne nové TOP účinné látky, ktoré žiadna iná kozmetika nemá.

Základom sú kmeňové bunky zo Sothys ruže, originálnu trojicu dopĺňajú olej z porcelánového kvetu a extrakt z listov broskyne. Vaša pleť sa vďaka nim začne meniť pod rukami kozmetičky už od prvého dotyku so Zamatovým čistiacim krémom Secrets a to, čo sa s vašou pleťou stane po dvoch hodinách, ste ešte doteraz nezažili. Odídete doslova ako nová žena. Krásnou bodkou na i je úžasná kvetinová vôňa celého ošetrenia, ktorá sa vinie kozmetickou kabínou ešte pred vaším príchodom, pretože v aromalampe už zohrievame horúce masážne maslo Secrets na masáž rúk, ktorú si vychutnáte počas pôsobenia biocelulóznej masky. Jedinečný zážitok počas celého ošetrenia bude naozaj stáť za to, aby ste si raz za čas dopriali Secrets de Sothys. Jeho účinok vás bude tešiť veľmi dlho po ošetrení, pretože jednotlivé produkty, ktoré zapracujeme intenzívnou masážou, majú progresívne pôsobenie - do pokožky sa uvoľňujú postupne, aby ste si vašu novú pleť mohli vychutnávať dlhý čas.

A to naj na záver - jedno jediné ošetrenie Secrets de Sothys v sebe spája účinok 3 intenzívnych kúr: hydratačnej, protivráskovej a energizujúcej!

Toto sú originálne ingrediencie obsiahnuté v profesionálnej kúre, vyrobené na základe "Zelenej chémie", ohľaduplnej k životnému prostrediu:

EXTRAKT Z KMEŇOVÝCH BUNIEK SOTHYS RUŽE,

ktorá bola vyšľachtená pre majiteľa Sothys Paris, p. Bernarda Masa. Ochraňuje kožné kmeňové bunky, redukuje predčasné procesy stárnutia spôsobenými mikro zápalmi, reaktivuje syntézu zložiek, ktoré sú potrebné pre mladú a krásnu pleť, regeneruje kožné bunky, zabraňuje nedostatku bunkovej energie.

Pleť je vďaka Sothys ruži naplnená, spevnená, zregenerovaná, upokojená a revitalizovaná.

VZÁCNY OLEJ Z PORCELÁNOVÉHO KVETU,

ktorý kompletizuje účinky Sothys ruže - pôsobí upokojujúco, regeneračne a zároveň ako silný antioxidant.

SFÉRY PLNENÉ KYSELINOU HYALURÓNOVOU

rýchlo a dlhodobo vyhladzujú kontúry tváre a vypĺňajú vrásky.

EXTRAKT Z LISTOV BROSKYNE

účinkuje na základe princípov HORMESIS: napodobňuje pozitívny mikrostres, čím AKTIVUJE VITAGÉN (gén zodpovedný za rovnováhu bunky) a posilňuje bunky proti agresiám, ktoré prídu v budúcnosti. Stáva sa tak skutočným trénerom buniek pre posilnenie obranyschopnosti pleti.

MANIOKOVÝ EXTRAKT

vytvorí 3D sieť na povrchu pleti, čím zaistí okamžitý liftingový efekt.

A takto sa o vás postaráme:

 • ZAMATOVÝ ČISTIACI KRÉM "SECRETS"
 • EXFOLIAČNÁ PENA S AHA-PHA KYSELINAMI
 • relaxácia na trapézoch
 • 3 EXKLUZÍVNE MASÁŽNE TECHNIKY s modelačný sérom LIFTOPLASTIE - špecifické protivráskové ťahy, originálna masážna technika LIFTOPLASTIE a originálna SOTHYS masáž DIGI - ESTHÉTIQUE s NAPLŇUJÚCIM MASÁŽNYM BALZAMOM "SECRETS"
 • VYPÍNACIE SÉRUM "SECRETS"
 • Protistarnúca BIOCELULÓZNA MASKA "SECRETS" NA TVÁR A KRK
 • digitopresúra počas pôsobenia masky
 • MASÁŽ RÚK horúcim masážnym maslom "SECRETS"
 • ošetrenie najvzácnejším krémom LA CRÉME 128
 • finálne vyhladenie MASÁŽNYMI PORCELÁNOVÝMI LYŽIČKAMI s chladivým efektom
 • aplikácia ZAMATOVÉHO VYPĹŇAČA VRÁSOK

Cena ošetrenia: 150€, rituál s efektom 3 intenzívnych kúr v jednom jedinom ošetrení (3 intenzívne kúry by stáli 195€!)

Ešte nikdy ste sa tak dobre necítili po ošetrení pleti a vyzeráte o 4,5 roka mladšie. Ošetrenie pleti, ktoré robí kozmetické zázraky. Na Sothys sa môžete vždy spoľahnúť.