Kozmetické prístroje
Pre znásobenie efektu každého kozmetického ošetrenia

 

Mikrodermálna abrázia (dermabrázia a vákuum)

Mikrodermálna abrázia je veľmi žiadané a efektívne ošetrenie pleti

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Mikrodermálna abrázia

Čo je cieľom dermabrázie?

Pomocou diamantnových medikálnych hlavíc sa zbrusuje rohovinová vrstva kože, čím sa dosiahne výrazné zlepšenie stavu pleti, odstránia sa jemné vrásky, viditeľne sa zmenšia rozšírené póry, významne sa zbrúsia aj jazvičky po akné. 

Pleť bude omladená, farebne zjednotená, pri mastnej pleti sa zmierňuje mazotok, zvýši sa tonus pleti. Pleť sa vynikajúco zregeneruje a po mikrodermálnej abrázii je zmaximalizovaná jej priepustnosť pre účinné látky z následného kozmetického ošetrenia. Kozmetické ošetrenie sa tak stáva oveľa účinnejším. Ďalším výborným doplnkom dermabrázie je stimulovanie toku lymfy vákuovou funkciou, čím sa pleť významne detoxikuje. Ošetrenie je bezbolestné, nie je potrebná aplikácia lokálneho anestetika.

 

Ultrazvuk

...predstavuje neinvazívny spôsob mezoterapie - na prepravu účinných látok do strednych vrstiev pokožky sa nepoužívajú ihly, ale ultrazvukové vlnenie.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ultrazvuk

Preto je zákrok veľmi príjemný a používame ho pri každom ošetrení v našom salóne. Energia, ktorá vzniká ultrazvukom, povzbudzuje bunky k aktivite, čím dochádza k oživeniu buniek, očisteniu kože a aplikácii látok do hĺbky. Vynikajúca metóda na hydratovanie pleti, celkovú vitalizáciu a boj proti vráskam.

 

Skin Scrubber

...bezbolestné ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti, povrchový peeling bez poškodenia pokožky, jemná mikromasáž. Vďaka tomuto zákroku je odstránená rohovinová vrstva kože a odhalí sa mladšia vrstva pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek, nadmerného mazu a škodlivých zvyškov z prostredia.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Skin Scrubber

Póry a jemné vrásky su zbrúsené a menej viditeľé ,komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na prvý pohľad i na dotyk hladšia a pripravená vstrebávať účinné látky obsiahnuté v následnom salónnom ošetrení.

Čistenie pleti Skin Scrubberom predstavuje najmodernejší spôsob salónneho čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé.

Nie je vhodný pri aknóznej pokožke so zápalovými procesmi, počas tehotenstva, pri nádorových ochoreniach, epilepsii, pri kovových implantátoch v tele, kardiostimulátore, pri ekzémoch.