Kozmetická masáž
pre zdravú pokožku

Kozmetická masáž je nenahraditeľným prvkom pre profesionálne ošetrenie pleti. Pleť výrazne stimuluje, omladzuje, pôsobí protivráskovo, relaxačne a detoxikačne prostredníctvom stimulácie toku lymfy.

 

Masáž DIGI-ESTHETIQUE

Je kozmetická masáž patentovaná firmou Sothys Paris a korešponduje s jej kozmetickými salónmi. Spájajú sa v nej 2 techniky – východná a západná. Východná spočíva v stimulácii meridiánov na tvári a západná v relaxácii, hladení a lymfatickom odvodnení. Stláčaním meridiánov ( energetické dráhy vnútorných orgánov ) stimuluje energiu v jednotlivých vnútorných orgánoch. V rámci západnej masážnej techniky Digi-Esthetique rozlišujeme 2 fázy. Prvá je fáza relaxácie, zodpovedá jej kozmetická masáž chrbta. Druhá – fáza odvodnenia – rešpektuje prirodzený tok lymfy a tak zabezpečuje detoxikáciu pokožky.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Kozmetické masáže

Táto kozmetická masáž v sebe zahŕňa aj ťahy, ktoré pôsobia proti vzniku vrások a korigujú už existujúce. Ide o globálnu metódu pre krásu a harmóniu tela. Digi-Esthetique odstraňuje stopy starnutia, únavy, stresu a podporuje harmonický vzhľad pleti. Zvyšuje účinnosť aplikovaných produktov, navodzuje stav hlbokej relaxácie, revitalizuje organizmus a obnovuje energiu. Priaznivo pôsobí na fyzický i duševný stav klienta a eliminuje toxické látky z organizmu.

 

Wellness masáž rúk
(len počas iného ošetrenia)

Aj vaše ruky potrebujú relax a uvoľnenie. Kým sa budete nechať unášať na vlnách pohody pri relaxačnej hudbe a kým vám bude na pleť pôsobiť blahodárna maska, zverte svoje ruky do starostlivosti našej kozmetičky, nebudete ľutovať!

 

KLASICKÁ kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Je vhodná pre všetky typy pleti okrem mastnej a problematickej. Účinok masáže je uvoľňujúci a relaxačný, zmenšuje napätie pokožky, pôsobí preventívne proti vráskam, prekrvuje mimické svaly. V neposlednom rade sa počas masáže uvoľňujú nečistoty z hĺbky pórov a masážnym krémom alebo olejom sa pleť prehydratuje.

 

Mikromasáž očného okolia
(len počas iného ošetrenia)

Docielime ňou odplavovanie toxínov z očného okolia a tým zabránime tvorbe tmavých kruhov a očných vačkov. Mikromasážou sa znižuje vnútroočný tlak, uvoľňuje sa napätie očných svalov a zlepšuje sa priechodnosť dutín.