Ošetrenie pleti BASIC
pre krásnu a zdravú pleť

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ošetrenie pleti BASIC

Ošetrenie pleti v salónnom prostredí a domáca starostlivosť o pleť sú navzájom sa doplňujúce prvky pri získavaní dokonalého vzhľadu pleti.

Profesionálne ošetrenie pleti, luxusná kozmetika Sothys a elektrokozmetické prístroje vám zaručia maximálny a viditeľný efekt už po prvom ošetrení, pravidelnou staroslivosťou o pleť doma i v salóne sa vzhľad vašej pleti mnohonásobne zlepší.
Kozmetické ošetrenie Sothys Paris je pre vašu pleť skvelou voľbou.

Expresné ošetrenia pleti v salóne Laurentis

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ošetrenie pleti BASIC

Váš čas strávený v kozmetickom salóne je využitý na maximum. Chápeme, že nie každá dáma má čas pobudnúť pri kozmetickom ošetrení 2-3 hodiny. Ak ste zaneprázdnená, nemusí to znamenať, že zanedbáte starostlivosť o vašu pleť. Práve pre vás sú určené expresné, ale efektívne ošetrenia pleti. Meníme ich viac krát do roka podľa toho, čo práve v danom období pleť potrebuje najviac.

 

 

Sezónna okysličujúca kúra

Expresná hydratácia a relax, stihnete sa aj preniesť do hladiny alfa. Vaša sladká aromaterapia, 2x ročne s iným ovocným potešením.

 

Regenerácia s dermabráziou

Regenerácia s dermabráziou (ilustrácia)

Naštartujte regeneráciu svojej pleti vďaka dermabrázii a cosmeceutical starostlivosti Sothys Paris.

 

Regenerácia s kyselinou glykolovou - Glysalac expres

SOTHYS GL peel

Hĺbkový reštart pleti vďaka chemickému peelingu Glysalac Pro Peel od Sothys Paris. Vhodné ako samostatné ošetrenie, v jesenno-zimnom období je možné toto ošetrenie absolvovať 3-5x za sebou v týždňových intervaloch pre dramatické zlepšenie kvality pleti, zjemnenie pórov, reguláciu mazotoku, celkové zvýšenie priepustnosti pleti, čím dochádza k vyššej absorbcii účinných látok z následne používaných produktov, optimalizujeme, teda znižujeme pH na pleti, čo je podstatou ochranného kyslého plášťa pleti.

Pri absolvovaní kúry odporúčame doma ošetrovať a maximálne hydratovať pleť jedným z cosmeceutical produktov Sothys (RS, REP - radi poradíme). Ďalej je toto ošetrenie vhodné zaradiť medzu intenzívne kúry Sothys pre zmaximalizovanie ich už beztak krásneho účinku na pleť, ktorý môže byť s Glysalac Pro Peel ošetrením ešte viac vyšperkovaný, napríklad 1-2 týždne pred intenzívnou kúrou absolvovať Glysalac expres ošetrenie. Nie je vhodný pre citlivú a problematickú pleť s aktívnym akné. Ďalšie info nájdete v našom blog článku - "Cosmeceutical línia od SOTHYS Paris".

 

Základné ošetrenia pleti v salóne Laurentis

Naše známe "basic" ošetrenia sa starajú o udržanie zdravého vzhľadu pleti. Ošetrujeme základnými Sothys produktami podľa typu a potrieb pleti. Samozrejme ruka v ruke so salónnym ošetrením by mala fungovať vaša domáca starostlivosť o pleť, rady vám s jej nastavením pomôžeme. Nemusíte si kupovať 20 produktov naraz, po konzultácii o vašich zvyklostiach pleťovej starostlivosti určíme priority, kde je potrebné čo najskôr zmeniť váš beauty rituál, a čo môžeme meniť a dopĺňať postupne. Nezabudnite sa pýtať!

Základné čistiace ošetrenie pleti

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ošetrenie pleti BASIC

Ošetrenie pre udržanie zdravého vzhľadu zmiešanej a mastnej pleti, v prípade veľmi problematickej pleti odporúčame absolvovať Liečivú korekčnú kúru.

Základné masážne ošetrenie pleti

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ošetrenie pleti BASIC

Ošetrenie pre udržanie zdravého vzhľadu najmä suchej a normálnej pleti. Pleť hydratujeme a vyživujeme masážou a pomocou základných Sothys produktov. V prípade veľmi suchej a pleti odporúčame absolvovať intenzívne salónne kúry.

Kompletné ošetrenie pleti v laurentis

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Ošetrenie pleti BASIC

Historický názov "kompletné ošetrenie" pleti obsahuje dva najčastejšie a najuniverzálnejšie kozmetické úkony v jednom ošetrení, hĺbkové čistenie a kozmetickú masáž, aby sme ho však pre vás obohatili, pridávame k nemu ultrazvukové vpravenie hydratačnej ampulky a hydratačného gélu Sothys Paris, a v cene ošetrenia môžete využiť úpravu obočia a jeho farbenie. Kompletné ošetrenie môžete absolvovať 1-2x mesačne ako bežnú starostlivosť o kondíciu a vzhľad svojej pleti, alebo ho striedať počas roka s intenzívnymi kúrami podľa toho, čo vaša pleť aktuálne vyžaduje.