Sothys Paris
profesionálna kozmetická značka

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris má viac ako 60 ročnú tradíciu v kozmetickom priemysle. Od roku 1946 vám ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť, riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky, inovatívne zmýšľanie.
Kozmetika Sothys Paris patrí medzi najslávnejšie kozmetické značky sveta.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Sothys Paris

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky Sothys Paris uskutočnil doktor biológie, pán Holtz, keď založil prvé vedecké laboratória Sothys Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi.
Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón krásy Sothys na najluxusnejšej ulici v Paríži „Rue de Faubourg Saint Honoré“,
v sídle najprestížnejších kozmetických
a módnych značiek sveta. Salón krásy, ktorý dodnes reprezentuje Sothys na najvyššej úrovni.
Kvalitná ponuka spoločnosti Sothys Paris sa stala čoraz vyhľadanejšou medzi dámami všetkých národností, ktoré mali možnosť investovať do svojej krásy a zdravia.

Kozmetika Sothys Paris je využívané v 110 krajinách celého sveta...a dopyt po tejto jedinečnej, originálnej a luxusnej kozmetickej značke stále stúpa.

To je svet Sothys - niečo iné, niečo viac.

Kozmetický salón Laurentis Bratislava - Sothys Paris


Legenda mena Sothys 

Pomenovanie „Sothys“ má podľa starých Egypťanov dôležitý význam.

Je to hviezda oslňujúceho jasu, ktorá sa objavovala vždy za jasných egyptských nocí na oblohe pred očami obyvateľov krajiny faraónov ako klenot medzi všetkými klenotmi. Hviezda, ktorá očarila svojou krásou a leskom každého.

V dobách, kedy sa bohovia radovali, trpeli
a milovali ako pozemšťania, panovala „vášeň, nenávisť, láska, zlosť, žiarlivosť a pomsta“ aj medzi hviezdami a planétami.