Keď majú bunky dostatok energie, pleť vyžaruje svoju krásu navonok a je to vidieť.

Energizujúce ošetrenie so sibírskym ženšenom Sothys Paris.

Energizujúce ošetrenie so sibírskym ženšenom Sothys Paris (ilustrácia)

Potreba dodania a ochrany energie v pleti je univerzálna a dôležitá pre každú klientku. Sibírsky ženšen pracuje na génoch, ktoré zvyšujú kvalitu a odolnosť pokožky.

Sibírsky ženšen pracuje na génoch, ktoré zvyšujú kvalitu a odolnosť pokožky (ilustrácia)

Intenzívna energizujúca kúra so Sibírskym ženšenom vás očarí vôňami a ľahkými nezaťažujúcimi textúrami a prinesie hlbokú relaxáciu vďaka energizujúcej digitopresúre počas aplikácie obnovujúceho séra s rakytníkovým olejom.
Táto technika stláčania a jemnej masáže špecifických bodov na tvári zlepšuje tok energie tak, aby pokožka prirodzene obnovila svoju vitalitu a krásu.

Užijete si samozrejme aj príjemnú masáž trapézov a samotnú Digi - Esthétique masáž Sothys Paris s energizujúcim masážnym krémom, ktorý normalizuje kožnú flóru (skvelé na leto, zvyšuje sa samočistiaca schopnosť pokožky!), aplikáciu dvoch masiek - vitalizačnej penovej (okamžitá a dlhotrvajúca hydratácia, ochrana mitochondrií) a alginátovej s vitamínom C (zjednotenie tónu pleti, zvýšenie žiarivosti pleti, presvetlen

Sothys Paris s energizujúcim masážnym krémom (ilustrácia)

Kúru môžete absolvovať ako relaxačný rituál s masážou alebo aj v kombinácii s hĺbkovým čistením. Je vhodná pre každý typ pleti, aj pre mastnú, okrem veľmi problematickej s aknóznymi prejavmi.

Ošetrenie pôsobí aj ako BOOSTER - zosilňuje účinok produktov, ktoré používate na domácu starostlivosť.

Tento relaxačný energizujúci rituál s masážou (bez čistenia) si môžete teraz dopriať namiesto 68€ len za 60€ alebo energizujúce ošetrenie s masážou a hĺbkovým čistením namiesto 83€ len za 75€.

REZERVUJTE SI SVOJ TERMÍN TU