Ešte pred pár rokmi vaša pleť vyzerala inak, dnes vám môžeme pomôcť vrátiť čas:

βP3 Tri Complex® intenzívny omladzujúci rituál Sothys Paris

Ženská tvár nanáša make-up

Zatiaľ čo vy 90 minút relaxujete, my intenzívne pracujeme na vašom omladení:

Šafrán a Sofora majú vynikajúce účinky v boji proti oxidatívnemu stresu - stimulujú obranné a regeneračné systémy kože. Peptidy bojujú s následkami času na našej pleti - aktivujú gény, ktoré priamo vplývajú na obmedzenie prejavov stárnutia, ako sú vrásky a ochabovanie pleti.

Prepracovaný protokol ošetrenia vás prevedie dvojitou exfoliáciou, vpravením 4 omladzujúcich sér, aplikáciou 3 masiek a patentovanou masážou Digi-Esthétique.

Akú zmenu k vašej spokojnosti uvidíte?

Cielene stimulujeme a aktivujeme vlastné zdroje pleti k tomu, aby si nadlho udržala mladší vzhľad. Pleť je vyhladená a napnutá, póry zmenšené, tón pleti zjednotený, hlboké vrásky plytkejšie a jemné vrásky sú nadlho vyplnené, kontúry tváre sú spevnené a zdvihnuté, váš celkový vzhľad je viditeľne mladší.

A vďaka tomuto darčeku bude výsledný efekt pretrvávať ešte dlhšie:

teraz získate k intenzívnemu salónnemu ošetreniu pleti βP3 Tri Complex® - šafrán - sofora - peptidy aj MIKRODERMABRÁZIU grátis. Vďaka nej bude efekt ošetrenia znásobený, a vaša spokojnosť s novou pleťou ešte väčšia. Dermabrázia je prístrojový peeling medikálnymi hlavicami, zabezpečujúci hlbší prienik aktívnych látok do pleti. Výber hlavice a intenzitu peelingu prispôsobíme typu vašej pleti.

Akciová cena ošetrenia:

80€, mikrodermabrázia v cene grátis (ušetríte 15€)

REZERVUJTE SI SVOJ TERMÍN TU