Bola som veľmi spokojná...s prístupom, ošetrením...určite to nebolo posledný raz...
Oddýchla som si po robote - fakt dobrý relax. Aj salón je veľmi pekný a dýcha príjemnou atmosférou...
Ešte raz ďakujem aj slečne Mariannke za ošetrenie. 

Lenka Kusendová

 

 


Vždy profesionálny prístup, príjemné prostredie. Vysoká kvalita.

Lýdia Handzová, Bratislava

 

 


Veľmi som bola spokojná, dnes som bola na kúre, odporúčam...
Príjemné prostredie aj personál, ak sa nemýlim, mala som milú slečnu Mariannku.. odporúčam!

 

Kristína Pohanková, Bratislava

 

Milý salón Laurentis,
posielam veľké ďakujem za vaše služby. Chodím od vás vždy plná energie, nadšenia. Adrianka je úžasná a vždy sa na ňu teším.
Aj keď mám kozmetický salón oproti, idem radšej k vám lebo ten pocit, s ktorým od vás odchádzam je fantastický.
Krásny slnečný den prajem.
S pozdravom
Edita Kolčárová, Bratislava

 


"Vyborne sluzby som spokojna, dlho som hladala v Bratislave taku kozmetiku."

 Martina Bӧhmová, Bratislava 

 


 "...ďakujem Vám veľmi pekne za ústretovosť a rovnako aj perfektne a hlavne kvalitne poskytované služby:)"

 S pozdravom

Marián Kubo, Bratislava

 


"Všetko tip top! Poďakovanie pre Dr. Raneta! "

Lucia Molnárová


"Úžasne strávená hodinka a pol pri okysličujúco-vitamínovej kúre. Fantázia! Ďakujem, Andrejka."

Alenka Zimanová


  "Dnes som u Vás absolvovala telové ošetrenie u Marianky, ktoré bolo úplne skvelé! Okrem hladkej a voňavej pokožky som si tiež skvele oddýchla :-) . Zároveň by som sa rada objednala na kozmetiku."

Vierka Blazsek, Bratislava


Dobrý deň, chcela som sa Vám poďakovať! Hlavne Aďke, pomohla mi s akné na čele: normálne zmizlo po 1.návšteve! Ďakujem, hneď budem na dovolenke krajšia. Rada prídem znova, konečne salón na úrovni. 

Pekný deň, 

Tatiana Kačaljaková, Bratislava


Milý salón Laurentis,

posielam veľké ďakujem za vaše služby. Chodím od vás vždy plná energie, nadšenia. Adrianka je úžasná a vždy sa na ňu teším. Aj keď mám kozmetický salón oproti, idem radšej k vám lebo ten pocit, s ktorým od vás odchádzam je fantastický.

Krásny slnečný den prajem.
S pozdravom

Edita Kolčárová, Bratislava


Veľmi som rada, že mi bol doporučený Váš salón. Bola som až nadmieru spokojná s laserovou epiláciou. Absolvovala som predtým až 6 sedení v salóne, kde používali menej účinný stroj, ale na moje veľké sklamanie a nemalú investíciu, som videla len cca 30%-tný úspech. Potom som sa  dozvedela o Vašom prístroji a trošku skepticky absolvovala prvé sedenie. Po pár dňoch som ale ostala veľmi prekvapená z výsledku a moje prekvapenie trvá už 5ty týždeň :). Naozaj to funguje a teraz viem, že Váš prístroj je najúčinnejší a tým je trvalé odstránenie nežiaducich chĺpkov NAOZAJ trvalé. Bolo mi povedané, že budú stačiť 3-4 sedenia a až Vám verím, že to naozaj tak bude. V predošlom salóne mi to žiaľ tiež tvrdili, ale ani po 6tich sedeniach sa nedostavil výsledok. Váš prístup je veľmi milý a profesionálny.

Taktiež som bola na kozmetike, kde som si úžasne oddýchla a bolo o mňa perfektne postarané - na kozmetiku som predtým nechodila, ale určite sa k Vám vrátim, lebo je to úžasný relax, ktorý by si mal každý dopriať :) Ďakujem 

Paula Popik, Bratislava


Salón Laurentis som objavila vďaka zľavovému portálu začiatkom roka 2011. Mám problematickú pleť a úspešnosť nájdenia dobrej kozmetičky sa blížila nule. Počas môjho viac-menej neúspešného trojročného pátrania som zistila, že kozmetika SOTHYS si s mojou pleťou rozumie asi najlepšie. Preto som si kúpila zľavový kupón do salónu Laurentis. Mojím prvým ošetrením bolo Hĺbkové čistenie pleti spolu s BASIC ošetrením + najsamlepšia mikromasáž očného okolia, ktorú si doprajem ku každému ošetreniu pleti až dodnes. Už prvé sedenie ma presvedčilo, že som konečne našla to, čo som tak dlho hľadala. Dva a pol roka každé štyri týždne si s radosťou venujem 2 hodinky úžasného relaxu a viem, že o mňa bude geniálne postarané.

Ivana Mirgová, Bratislava


Ako pubertiačku ma raz kaderníčka mala ostrihať na Lindu z jedného seriálu. Vyzerala som ako chalan, a nie ako tá fešná žena, čo boxovala. Odvtedy mi vlasy strihá len sestra. 
Ako pubertiačku ma raz mama zobrala ku kozmetičke. Vraj čistenie pubertiackej pleti. Červená som chodila pekných pár dní. Odvtedy sa všetkým salónom vyhýbam na kilometre. 
Ako dospeláčka chodím do Laurentisu. Len do Laurentisu. Vždy si nájdu na mňa čas. Vždy! Zavolám, napíšem hocikedy, a šup, už ležím pod teplou dekou, počúvam príjemnú hudbu, rozprávam sa s najúžasnejšou kozmetičkou Marcelkou a myslím na to, kedy budem môcť prísť zas! Škoda, že Laurentis nie je aj v zahraničí, kde žijem. Zo salónu chodím na tisíc percent spokojná! A odporúčam všetým, ktorým záleží na profesionalite, kvalite, prístupu ku klientovi, príjemnom prostredí, dobrom pocite a vedomí, že sa majú kam vrátiť!
Vlasy mi stále strihá len sestra.

Lucia Lackovičová, Bratislava


Skvelý salón na laserovú epiláciu, perfektné profesionálne služby. Maximálne som s nimi spokojná a vrelo odporúčam. 

Lolla Fukari, fotografka, Bratislava


Do salónu chodím na laserovú epiláciu už rok. Vždy k Vám  chodím s radosťou. Máte príjemných zamestnancov, prostredie, v ktorom vždy naberám pozitívnu energiu. A s radosťou sa k Vám vraciam znova a znova.
Prajem Vám veľa spokojných zákazníčok a celému teamu odborníčok krásny slnečný deň :-)

Ľubica Blašková, Hlohovec


Laserovú epiláciu v salóne Laurentis som prvýkrát využila na základe zľavového kupónu. Nakoľko som s týmto typom ošetrenia nemala doteraz skúsenosť, pri výbere kupónu som sa riadila popisom, ktorý bol pre mňa najdôležitejší a samozrejme aj cenou. Zákrok som absolvovala na lokalitu podpazušie. Nakoľko som tmavovláska, chĺpky v podpazuší som si odstraňovala klasickým holením namokro. Tento postup som však musela opakovať každý deň. Už po prvom ošetrení laserom som bola veľmi príjemne prekvapená výsledkom. Chĺpky v podpazuší som mala odstránené a jednotlivé korienky mi v priebehu niekoľkých dní povypadávali. Oblasť som mala mierne začervenanú, tento problém som však odstránila natieraním panthenolovým mliekom. Nové chĺpky mi začali vyrastať až po 4 týždňoch a hustota bola znížená o približne polovicu. Na túto lokalitu som absolvovala spolu 4-5 ošetrení, po ktorých sa dostavil požadovaný výsledok - hladké podpazušie. V salóne som sa stretla s profesionálnym a zároveň príjemným prístupom ku klientovi, a preto môžem tak salón, ako aj samotný zákrok iba odporúčať. 

Lýdia Lackovičová, Bratislava


Vždy sa viete dohodnúť na vhodnom termíne, s ústretovým a flexibilným prístupom. 
Parkovanie máte absolútne bezproblémové. 
Oddych a relaxácia sú samozrejmou súčasťou ošetrenia, otvorene priznávam, často si aj pospím. 
Príjemné prostredie, nenútený prístup kozmetičiek. 
Kozmetička vám odporučí vhodné ošetrenie na vašu pleť. 
Vôňa kozmetiky je úžasná – hlavne produkty sezónneho ošetrenia. 
Máte možnosť si zakúpiť odskúšané produkty priamo v salóne. 
Pravidelne dostávate informácie o akciách.

 Andrea Austenová, Bratislava 


Milé budúce zákazníčky salónu Laurentis!

Chcela by som Vám dať pár tipov, prečo sa oplatí chodiť do tohto salónu: 
1. Keď som prišla prvýkrát k Marcelke do salónu, zistila som, že mi iné kozmetičky roky zle identifikovali typ pleti. Marcelka mi poradila vhodné ošetrenia aj prípravky a ja mám dnes s pleťou oveľa menej starostí, ako kedysi. 
2. Páči sa mi, že v tomto salóne mi baby vždy vedeli poradiť, aké ošetrenie si mám zvoliť. Nemám totiž rada prístup kozmetičiek typu "...a čo teda budeme dnes robiť?" 
3. Úplne zbožňujem vôňu prípravkov Sothys. Nenechám si ujsť žiadne sezónne ošetrenie! 
4. Kozmetička Adrika robí aj skvelé telové ošetrenia. Má na relaxačné masáže skrátka talent. Vždy sa zrelaxujem tak, že skoro zaspím :) 
5. Obe baby sú veľmi príjemné a priateľské, skrátka "moja krvná skupina". Vždy si veľmi dobre pokecáme a tiež vedia vycítiť, kedy sa mi chce klebetiť a kedy chcem tíško relaxovať - a vždy sa mi empaticky prispôsobia. 
Ak to mám zhrnúť do jednej vety, potom poviem toľko, že do salónu sa vždy teším už pár dní vopred.

Iveta Fulopova, Bratislava