Náš team

Ošetrenie pleti

Doprajte si Sothys ošetrenie pleti, objednajte sa u Vašej kozmetičky:

 
Mgr. Marcela Vargová

Mgr. Marcela Vargová

manager kozmetického salónu,
kozmetička

tel.č.: 0915 400 400
e-mail: laurentis@laurentis.sk

"K svetu kozmetiky som mala blízko odmalička. Počas materskej dovolenky vo mne dozrela myšlienka na vlastný kozmetický salón, dnes tomu takmer nemôžem uveriť, že salón Laurentis je úspešne na trhu od roku 2010.  Mám veľké šťastie, že môžem v živote robiť to, čo ma skutočne napĺňa, riadenie kozmetického salónu je mojím splneným snom v pracovnej oblasti.  Napĺňanie potrieb našich klientiek o krásnej pleti a relaxe v príjemnom prostredí je pre mňa veľkou satisfakciou a motorom, ktorý ma neustále dobíja energiou. Úprimne verím, že salón Laurentis je aj pre Vás miestom, kam sa radi vraciate a plnými dúškami nasávate starostlivosť, ktorú Vám, všetkým našim klientkám a klientom, zo srdca venujeme. Ďakujeme za dôveru a priazeň!"

 
Iva Mičicová

Iva Mičicová

kozmetička, SOTHYS terapeutka

tel.č.: 0915 400 400
e-mail: laurentis@laurentis.sk

"Práca kozmetičky je podľa mňa jedna z najkrajších a najkreatívnejších prác vôbec, preto som k nej inklinovala od útleho veku. Človek v nej nezažije žiadnu rutinu, pretože aj keď robíte tie isté ošetrenia, v kombinácii s osobnosťou klientky je to vždy niečo nové. A keď sa k tomu spojí profesionálna kozmetika Sothys, je to vždy dokonalý relax s jedinečným výsledkom. Na práci mám rada neustále vzdelávanie sa a sledovanie nových trendov z oblasti krásy, aby som mohla klientke čo najlepšie odporučiť starostlivosť o jej pleť. Teším sa na Vás v salóne Laurentis."

 
Martina Ivanič

Martina Ivanič

prevádzková manažérka salónu,
office, recepcia

tel.č.: 0915 400 400, 0915 400 100
e-mail: office.laurentis@gmail.com

"Každý deň keď prichádzam do práce sa teším na svet plný vôní a pozitívnej energie, na náš super team a v neposlednom rade na vás, našich klientov, ktorých vždy ochotne a s radosťou poinformujem o všetkých službách, ktoré salón Laurentis ponúka. Som vďačná, že môžem byť jeho súčasťou. Teším sa na stretnutie s vami."

 

 

Laserová epilácia

Nechcete mať starosti s chĺpkami? Zbavte sa ich raz a navždy:

 
Lívia Dulová

Mgr. Lívia Dulová

špecialistka na laserovú epiláciu,
spolumajiteľka laserovej epilácie

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

Vždy dobre naladená a usmiata Lívia prenáša pozitívnu energiu aj na naše klientky. Jej empatický a priateľský prístup Vám prinesie pocit, že salón Laurentis nie je cudzie neznáme miesto, ale že vstupujete medzi svojich známych a priateľov. Ku všetkým našim klientom, pristupuje Lívia zodpovedne, diskrétne a vďačne. Jej srdečný, empatický a zároveň odborný a profesionálny prístup, vo Vás zanechá pocit správneho výberu salónu Laurentis.

 
Olga Raneta, Dr.

Olga Raneta, Dr.

laserová epilácia,
fotorejuvenizácia

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

"Počas svojej lekárskej praxe som sa muselа vysporiadať s celým radom diagnostických a terapeutických techník, a preto kvalita zariadení je pre mňa veľmi dôležitá. V skutočnosti veľmi málo centier a salónov krásy môžu ponúknuť svojim zákazníkom ošetrenie prístrojmi najvyššej kvality, ale v salóne Laurentis je pre nás spokojnosť zákazníka na prvom mieste, preto pracujeme výhradne s TOP laserom na epiláciu a fotorejuvenizáciu Candela GentleLASE. Rada pre Vás urobím maximum, žiadny chlp predo mnou neostane skrytý!"

 
MUDr. Naďa Šoltýsová

MUDr. Naďa Šoltýsová

laserová epilácia,
fotorejuvenizácia,
Vital Injector - mezoterapia

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

"Verím, že hladká pokožka je jednou z najdôležitejších a najviditeľnejších súčastí vonkajšej krásy. Pomáham ženám aj mužom dosahovať to, po čom túžia. Aby sa cítili úžasne, krásne a sebavedomo. Starostlivý a profesionálny prístup ku klientom je u mňa na prvom mieste. V salóne Laurentis je o Vás postarané na najvyššej úrovni."