Náš team

Ošetrenie pleti

Doprajte si Sothys ošetrenie pleti, objednajte sa u Vašej kozmetičky:

 
Mgr. Marcela Vargová

Mgr. Marcela Vargová

manager kozmetického salónu,
kozmetička

tel.č.: 0915 400 400
e-mail: laurentis@laurentis.sk

"K svetu kozmetiky som mala blízko odmalička. Počas materskej dovolenky vo mne dozrela myšlienka na vlastný kozmetický salón, dnes tomu takmer nemôžem uveriť, že salón Laurentis je úspešne na trhu od roku 2010.  Mám veľké šťastie, že môžem v živote robiť to, čo ma skutočne napĺňa, riadenie kozmetického salónu je mojím splneným snom v pracovnej oblasti.  Napĺňanie potrieb našich klientiek o krásnej pleti a relaxe v príjemnom prostredí je pre mňa veľkou satisfakciou a motorom, ktorý ma neustále dobíja energiou. Úprimne verím, že salón Laurentis je aj pre Vás miestom, kam sa radi vraciate a plnými dúškami nasávate starostlivosť, ktorú Vám, všetkým našim klientkám a klientom, zo srdca venujeme. Ďakujeme za dôveru a priazeň!"

 
Adriana `vorcová

Adriana Švorcová

kozmetička, SOTHYS terapeutka

tel.č.: 0915 400 400
e-mail: laurentis@laurentis.sk

Adriana o sebe: "Svet kozmetiky, zdravia a krásy je svetom, v ktorom sa pohybujem, a ktorý napĺňa môj život. Ku každej klientke či klientovi pristupujem individuálne ako k výnimočnej osobnosti a dávam im zo seba to najlepšie. Teším sa, ak môžem Váš deň urobiť krajším a príjemnejším,  darovať Vám úžasný pocit, relax, pohodu a samozrejme lepšiu pleť. Spolu s profesionálnou kozmetikou Sothys Paris, dlhoročnými skúsenosťami, precíznou prácou a motýlím dotykom mojich rúk sa budete cítiť ako v rozkvitnutej záhrade. Nájdite si na seba čas, nechajte sa unášať a rozmaznávať vo svete Laurentis."

Maca o Adrike: "Spolu so mnou je Adrika "služobne najstaršia" členka teamu Laurentis ladies. V práci našla svoju plnú realizáciu a stále prichádza s nápadmi a inšpiráciami, ako posúvať kvalitu našich služieb vyššie a vyššie, a čím novým prekvapiť naše klientky. Neustále ju ženie túžba dozvedať sa nové veci z oblasti kozmetiky a vizážistiky. Je srdečná a priateľská, nikdy jej nechýba úsmev na tvári.
Prioritou je pre ňu neustále dopriať klientkám pocit výnimočnosti a myslím si, že sa jej to perfektne darí."

 
Marianna Bartošová

Marianna Bartošová

kozmetička, SOTHYS terapeutka,
manikérka, telové ošetrenia

tel.č.: 0915 400 400
e-mail: laurentis@laurentis.sk

Majka o sebe: "Od detstva som mala sen: skrášľovať ženy a cez svoju prácu im prinášať šťastie, radosť, spokojnosť. A v kozmetike je všetko práve také... krásne, farebné, voňavé, a pozdvihujúce telo i dušu.
Do svojej práce dávam elán, radosť a srdečnú úprimnosť. Mojím osobným úspechom je, keď je klientka na 100% spokojná a odchádza plná energie a nového sebavedomia. Verím, že sa pri ošetreniach cítite ako v siedmom nebi."

Maca o Majke: "Tak, ako o Adriane, aj o Majke môžem smelo povedať, že sa pre povolanie kozmetičky narodila. Sothys ju sprevádza už niekoľko rokov, veľa skúseností nadobudla aj pôsobením vo wellness hoteli v Tatrách, kde si obľúbila aj telové ošetrenia a relaxačné masáže. Cez svoje ruky našim klientkám odovzdáva kvantum pozitívnej energie, ale to prúdenie je obojstranné -  každá spokojná klientka ju zároveň dobíja a dodáva chuť do ďalšej práce."

 
Martina Ivanič

Martina Ivanič

prevádzková manažérka salónu,
office, recepcia

tel.č.: 0915 400 400, 0915 400 100
e-mail: office.laurentis@gmail.com

 

 

Laserová epilácia

Nechcete mať starosti s chĺpkami? Zbavte sa ich raz a navždy:

 
Lívia Dulová

Lívia Dulová

poznávacie znamenie:
3 telefóny a diár v rukách,
vždy usmiata a dobre naladená,
manager laserovej epilácie

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

Lívia je prvým kontaktom so salónom Laurentis v telefóne. Jej empatický a priateľský prístup Vám prinesie pocit, že  salón Laurentis nie je cudzie neznáme miesto, ale že vstupujete medzi svojich známych a priateľov. Ku všetkým našim terajším aj budúcim klientom, pristupuje Lívia zodpovedne, diskrétne a vďačne. Jej srdečný a empatický prístup vo Vás zanechá pocit správneho výberu salónu Laurentis.

 
Olga Raneta, Dr.

Olga Raneta, Dr.

laserová epilácia,
fotorejuvenizácia,
Vital Injector - mezoterapia

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

Olga o sebe: ''Počas svojej lekárskej praxe som sa muselа vysporiadať s celým radom diagnostických a terapeutických techník, a preto kvalita zariadení je pre mňa veľmi dôležitá. V skutočnosti veľmi málo centier a salónov krásy môžu ponúknuť svojim zákazníkom ošetrenie prístrojmi najvyššej kvality, ale v salóne  Laurentis je pre nás spokojnosť zákazníka na prvom mieste, preto pracujeme výhradne s TOP laserom na epiláciu a fotorejuvenizáciu Candela GentleLASE a prístrojom Vital Injector na mikroihličkovú mezoterapiu. Rada pre Vás urobím maximum, žiadny chlp predo mnou neostane skrytý!"

Lívia o Olge: "Svojím pozitívnym prístupom nielen ku práci, ale aj ku všetkým našim klientom, si Oli hneď obľúbite a budete nadmieru spokojní s jej precíznou prácou. Oľga nepozná slovíčko nie, vo svojom obore je aktívna, ambiciózna, citlivá a pracovitá. Získa si Vás svojou odbornosťou, empatiou a srdečnosťou."

 
MUDr. Linda Gáborová

MUDr. Linda Gáborová

laserová epilácia,
Vital injector - mezoterapia

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk

Linda o sebe: "Salón Laurentis v Bratislave je výnimočným miestom s príjemným a skúseným personálom a profesionálnymi prístrojmi ako je CANDELA GentleLASE.
Som rada jeho súčasťou, prispievam svojimi skúsenosťami z odboru dermatológie, ktorý som vyštudovala. Príďte a presvedčte sa! Rada s Vami osobne skonzultujem Vaše otázky, poradím a individuálne pristúpim k Vašim očakávaniam. Posvietim si na každý jeden chlp, ktorý Vám prekáža. Spokojní zákazníci sú pre mňa na prvom mieste."

Lívia o Linde: "Linda si Vás získa svojím prirodzeným a skromným vystupovaním. Ku všetkým našim klientom pristupuje chápavo s odborným vedením a s jej prácou budete nadmieru spokojní. Pri svojej práci je cieľavedomá, dôkladná, zodpovedná. Zdobí ju srdečnosť a priateľskosť."

 
MUDr. Naďa Šoltýsová

MUDr. Naďa Šoltýsová

laserová epilácia,
fotorejuvenizácia,
Vital Injector - mezoterapia

tel.č.: 0915 400 100
e-mail: laser@laurentis.sk