5 tipov na letné ošetrenie pleti:

Dočkali sme sa letného nastavenia zo Svetovej organizácie pre riadenie počasia ☺ ☺, a chceme si užívať letné slnko bez stekancov z tváre, v ktorých sa mieša pot s makeupom. Nánosy púdru naozaj nezastavia šialenú produkciu mazových žliaz v tomto teple, odložte preto flakóny s makepom a labutienky do poličky, a poďte si k nám po žiarivú a zdravú pleť, s ktorej stavom budete spokojné aj bez makeupu.

Ktoré ošetrenia pleti si ponecháme na jeseň a zimu, a ktoré sú naopak práve teraz v lete veľmi príjemné a vhodné?

V tomto období vynechávame z kozmetických ošetrení práve tie, ktorých efekt je síce skvelý, ale silné pôsobenie letného slnka na obnaženú pokožku by mohlo mať nepríjemné následky na pleť, ako napr. vznik nežiadúcich pigmentácií, či urýchlenie stárnutia pokožky vplyvom UV žiarenia. Takže na jeseň odsúvame chemické peelingy, mikrodermabráziu, fotoomladenie, invazívnu mezoterapiu...

A ktoré letné ošetrenia vám odporúčame práve v našom salóne?
Tu je pár tipov:

PROFACIAL ošetrenie pleti (od 100€), ktoré ju zároveň pekne prečistí, hĺbkovo hydratuje, vypne a zregeneruje vďaka unikátnej štvorkombinácii prístrojov a kozmetiky. Veľmi ste si obľúbili aj samostatné AQUAFACIAL CRYSTAL FACE (65€) ošetrenie pleti vďaka čistiacej sile roztokov a vákua je vaša pleť ozaj krištáľovo čistá a jemná.

Profacial

Ak potrebujete v lete maximálnu dávku hydratácie, a netýka sa to samozrejme len suchej pleti, pretože každá pleť môže byť dehydrovaná, tu sú dva tipy

HYDRA 3HA Hyaluronic Acid Sothys Paris (75€)
Sothys Paris Hydra 3ha

CRYO TIME Anne Semonin Paris (110€)
Cryo time freeze

Obe úžasne hydratačné, vypichujem výnimočné detaily z každej kúry:
Hydra3Ha (75min.) obsahuje trojitú hyalurónku a pracujeme počas nej len so sérami a maskami, Cryo Time (100min.) ošetrenie je neobyčajný rituál, počas ktorého nebudete stíhať počítať počet rúk, ktoré sa o vás starajú, masáž robíme s intenzívnymi vzácnymi sérami a kráľovskou bodkou je osviežujúca kryoterapia sérom v kocke ľadu – to treba zažiť!

A ak sa chcete len tak zastaviť na hodinku, voňavé a fresh sezónne okysličujúce ošetrenie s masážou,
YUZU A GREP Sothys (50€), vás prenesie pod rozkvitnuté citrusy, hmm, to si vychutnáte ☺

Sothys Paris Yuzu a grepfruit

Tešíme sa na vás, a nech vás SPF-ko sprevádza! ☺

« späť